Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el azt, a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el azt, a barátomnak, hogy korábban megerőszakoltak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, a barátommal közel 7 hónapja alkotunk már egy párt. Nekem ez az első komoly párkapcsolatom. Nem feküdtünk még le egymással. Azt mondtam neki, hogy még nem állok rá készen és szűz vagyok még. Ő pedig megígérte, hogy vár.

Nyilván nem igaz, hogy biológiailag még szűz vagyok, hiszen feljebb is írtam, hogy megerőszakoltak. Nem most történt a dolog, jóval korábban, már 5 éve. Nem érzem, hogy feldolgozatlan trauma ként maradt volna meg benne. Még akkor feljelentettem az illetőt (persze nem kapták el), és 4 éven keresztül pszichológushoz jártam. Akkor persze szörnyen voltam lelkileg, de mára szinte teljesen rendben jött az életem. A párkapcsolatunk jól működik, és tudom, hogy az őszinteség fontos, tudom, hogy nem nézne rám más szemmel. Így nem is kérdésbennem, hogy elmondjam-e neki. Tudom, hogy ez kihatással lehet még a szexuális életemre. Én pedig talán szeretnék már lefeküdni vele, de előtte még elmondani neki ezt. Hogy mondjam el? Mikor? Nem fog másképp kezelni, úgy értem, hogy mondjuk alig mer majd hozzámérni?



2021. okt. 22. 14:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Azóta hogy vagy?
2022. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Pont így. Én is hasonló cipőben jártam, csak azzal a csavarral, hogy amikor megtörtént, mi már együtt voltunk, tehát attól is félhettem, hogy megcsalásnak véli. Szerencsére nem így lett. De mivel nektek még közötök sem volt egymáshoz, igazán nincs mitől tartanod. Sőt, ha kicsit tovább váratod, mint ahogyan azt ő gondolta, ezzel az információval válik érthetővé, és nem érti félre a helyzetet, nem veszi magára. Szóval szerintem ülj le vele, és egyszerűen csak mondd el neki. Sok sikert!
2022. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Szia! Én most csatlakozok be a kérdéshez, de én is kiváncsi lennék, hogy sikerült teljesen elfelejteni, élvezhetőek a szexuális együttlétek?
2023. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!