Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Régebben megerőszakoltak....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben megerőszakoltak. Elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés

Nem most történt, szinte még gyerek voltam, de nagy hatással volt az egész életemre. Viszont úgy éreztem, hogy mostanra már sikerült feldolgoznom.

Először arra gondoltam, hogy el sem mondom neki, mert nem akartam, hogy undorodjon tőlem.. vagy féljen hozzámérni, viszont valamelyik nap pont egy ilyen filmre kapcsolt és egy kicsit felzaklatott.. amit észre is vett és nem értette mi bajom van

Szeretnék őszinte lenni vele, de félek, hogy rosszul reagál...


2020. jan. 2. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Igen, el kellene mondanod. Kinek, ha nem a párodnak?
2020. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14%
Jó kategória? Homo? Ezért lettél homo?
2020. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy?
2020. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Jó kategória

18 éves vagyok

2020. jan. 2. 20:06
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Úgy érezted, de látod, mégse.

Mondd!

2020. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonymousreview60 ***** válasza:
90%

Miért lenne az a személy undorító, akit megerőszakoltak? Ezt sosem értettem. Az exemet molesztálták. Mégsem volt kevésbé kívánatos, csak így már értettem egyes dolgait.

39FHET

2020. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Az elég durva, hogy még csak 18 vagy és azt írtad, h "nem most történt"

Még szinte most is gyerek vagy..

Szerintem mindenképp mondd el neki

2020. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem mondd el neki. Nem fog ezzol undorodni, szerintem epp, hogy jobban fog figyelni rad, hogy ne csinaljon az eggyuttletnel olyat, ami szamodra kellemetlen lenne. Es jobban bizna benned. Meg nem hiszem, hogy ez egy olyan dolog, amit el kene hallgatnod elole.
2020. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Utolso vagyok. Kerlek, ha ugy dontesz, hogy elmondod, akkor ird majd le, hogy hogyan reagalt.
2020. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha az én párom lennél, én is tudni szeretnék róla. Hogy megértsem, miért zaklatott fel a dolog vagy hogy nehogy olyat tegyek közben, ami szintén ezt hozná elő belőled. Egyértelmű, hogy nem vagy túl a dolgon, így jobb lenne nem magadban tartani.
2020. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!