Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjuk meg az utazást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg az utazást?

Figyelt kérdés
Elterveztük a barátommal, hogy januárban elmegyünk nyaralni, megvettem a repülőjegyet, lefoglaltam a szállást. Mai napon közölte a főnököm, hogy pont arra a hétre terveznek csapatépítő közös síelést, reméli rám is számíthatnak (tavaly nem volt ilyen, tavalyelőtt még nem dolgoztam itt). Elmondtam a páromnak, hogy le kell mondjuk az utazást emiatt, ő meg nekem esett, hogy fontosabbak a munkatársaim, mint az, hogy vele el tudjak menni végre pihenni. Nem érti meg, hogy ez nekem kvázi kötelesség, ha nem megyek, akkor én leszek az első, akire azt mondják, hogy kivonja magát a közösségből és létszámleépítéskor tőlem fognak először megszabadulni.
2021. okt. 22. 17:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

9


mert egy nőnek nem lehet ugyanolyan fontos vagy fontosabb a karrierje, mint a pasija? hány olyan példát látunk, h. nagyon sikeres férfiak mögött van egy önfeláldozó nő, aki "csak" feleség és családanya, hátrahagyta a pályáját, hogy a ffinak hátországot teremtsen.


bármi lehet ezen túl is a kapcsolatával, szakíthatnak bármilyen okból, de a karrierje az övé, azt nem veheti el tőle csak úgy senki.

2021. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
De mi a tök köze van a karirrerjének egy síeléshez?
2021. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
8%

12

Csapatépitő

Ha nem mész el, kinéznek...

2021. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13%
Ne engedj neki. A munka fontosabb.abbol lesz hazatok, penzetek utazasra. Ne hagyd hogy leepitsen, csak mert nem bir varni par hetet.ne hagyd hogy egy ferfi tonkre tegye a karriered a hisztijeivel. En hagytam és nagyon megbantam.
2021. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk erdekes ceg lehet az, ahol attol teszik fuggove az esetleges leepitest, hogy ki megy sielni es ki nem. eleve nem ertem ezeket a tobbnapos csapatepitoket, minek random felnott, csalados vagy parkapcsolatban elo embereket osszezarni napokra ‘csapatepites’ cimen es kvazi kotelezove tenni? a hatam kozepere nem kivannam az ilyen jellegu programokat.

ha meg annyira fontos ez a cegnek/fonoknek, akkor miert nem egyeztet elotte a dolgozokkal idopontot? ha mar kabe koteleznek ra, hogy menj, akkor az a minimum, hogy elotte korbekerdeznem mindenkit, jo-e neki az idopont. es aki nem tud sielni?


en biztos kozoltem volna, hogy bocsi, mar van foglalasunk meg repjegyunk arra az idopontra. mellesleg a repjegyet csak jo sok penzert tudod atrakatni vagy bukod az egeszet es megveszed ujra.

dehat te mar dontottel, hogy elnapoljatok a kozos utazat, nem is ertem, mi a kerdes. megbeszelsz a pasiddal egy uj udopontot es ujra lefoglalod a szallast, megveszed a jegyet. de szerintem tok jogos, hogy nem esik jol neki.

2021. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

11-es, hogyne lehetne csak ne csodálkozzon akkor hogy a párja ezt nem képes értékelni. Ahogy írtam én sem ezt választottam volna, vagyis nekem a párom lenne fontosabb. Így nem tudom miért nekem szegezed ezt a kérdést, mikor én pont nem olyan férfi vagyok mint a kérdező, hogy a karrierem lenne fontosabb?

Nekem ha párkapcsolatom van akkora párom a legfontosabb, nem a karrierem, vagy a haverjaim mint itt sok kérdésnél olvasom hogy fontosabb az hogy elmenjen piálni meg bulizni a haverjával ahelyett hogy a barátnőjével legyen, de akár fordítva is igaz.

Szóval 11-es kérdezd ezt azoktól a férfiaktól akik szintén karrieristák.

2021. okt. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ami hamarabb le lett foglalva arra mennék. Nekem is úgy jönne le, fontosabbak a kollégák. A szakmai előmenetelt nem ez határozza meg.
2021. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nálunk rendszeresen vannak csapatépítő programok. Szinte sose vagyunk ott mindannyian. :D Nem is tudom mi értelme lenne ennek. Jön aki jön, másokkal találkozom máshol, ettől nem kell ellenségeskedni.

Csapatépítő is ugyan úgy lesz még később is, szóval éppenséggel azt is el tudnád halasztani szerintem. Ha a munkatársaid emiatt nem tartanak megfelelőnek, akkor ott bizony rossz a munkalégkör, és szinte biztos hogy nem segítene rajta maga a csapatépítő találkozó. Ha nem képes megoldani a csapat vezetője, hogy ennek ellenére jó hangulat legyen, összeszokjatok és máskor is megfelelően találkozzatok, akkor igen alkalmatlan a posztra.

Párodnak én félig igazat adok. Nyilván nem esik jól neki, biztos nagyon várta, és ő is kivehetett már szabadságot. Másfelől mondjuk tényleg lehet máskor is menni. Foglald le a következő alkalmat, és szervezz vele valami közös programot még ebben az évben, hogy érezze, tényleg fontos neked.

2021. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha profi síelő karriert építesz, akkor menj el az edzésre.

Máskülönben nem értem, mi köze a szakmai fejlődéshez egy ilyen céges bulikának.

2021. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!