Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet oldani ha a tisztálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet oldani ha a tisztálkodás miatt van veszekedés?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok gyári melós, annak megértem a napi zuhanyt. Én bevallom, kimaradnak napok, ez a pasimnak nem tetszik, ő azt mondja piszkos lesz az ágynemű. Ő megmossa a haját minden este, én úgy 7-8 naponta, mert hosszú és macerás. Volt hogy szólt. Vannak ilyenek, ezek megoldhatók szerintetek?

#tsiztálkodás
2021. okt. 24. 22:35
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
78%

Jézusmária! Nőként annyira igénytelen vagy, hogy nem fürdesz naponta????? Ez komoly???? Fogat azért mosol napi ketszer?

Hányinger..

29N

2021. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
77%
Ja meg lehet. Ki kell dobni az olyan igénytelen embert aki nem ad a napi higiéniára és annyi igény nincs benne hogy legalább naponta 1x lefürödjön. Ha ez az igénytelen ember te vagy akkor szívás, az csoda hogy eddig elviseltek.
2021. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
74%

Hajat nem kell minden nap mosni (férfiaknál ez sztem meg is gyorsitja a hajhullást) de basszus fürdés legyen már.

A testedben ezernyi biológiai folyamat játszódik le, amiktől zsírosodhat a bőröd, és testszagod lehet. Nem egy szekrény vagy, amit max a por lep be, ezért nem kell minden nap letörölni, hanem egy élőlény, testi folyamatokkal.

A fürdés alap.

2021. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem, hogy a legtöbb ember naponta fürdik.
2021. okt. 24. 22:56
 5/45 anonim ***** válasza:
84%
#4 akkor gyere össze egy hasonló igénytelen emberrel és megoldódik a problémád, csak vendégségbe ne hívjatok senkit vagy előtte alaposan fújjátok tele a lakást légfrissítővel büdösék
2021. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tudok zuhanyzás nélkül lefeküdni és zavarna, ha úgy feküdnének mellém. Azt még megértem, hogy a hajmosás macerás (azért azt is illene legfeljebb 4-5 naponta), de egy zuhanyzás pár perc. Nem tudnék kapcsolatban lenni olyannal, akinek ez sok.
2021. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
72%

Hát és miért nem keresel olyan pasit aki szintén nem fürdik mindennap? Kellemes lehet szeretkezni így.


Ez gáz ahogy van. Egyszer egyszer előfordult, hogy 4 napig nem mostam hajat már akkor büdösnek éreztem.

2021. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
38%
Hulla felesleges mindennap fürödni, a világ legtöbb országában eszébe sem jut az embereknek. Csak a magyarok terrorizálják ezzel egymást, mint a "hát-tal nem kezdünk mondatot", "magyar ember nem koccint sörrel" meg a többi agyament hülyeséggel.
2021. okt. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
71%

Napok maradnak ki? Mennyi?


Am igen a csövesek nem fürdenek naponta meg kolompárék de náluk nincs is közmű

2021. okt. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
68%
Jó, tegyétek a szívetekre a kezeteket, soha nem volt még, hogy az esti zuhanyt inkább reggellre halasztottátok? A kulcs tényleg a "kimaradnak napok". Kérdező, úgy mégis hány nap marad ki? Mondjuk a 7-8 naponta hajmosásból azért van egy tippem. A kérdésedre a válasz: Meg lehet oldani a veszekedést. Tisztálkodj gyakrabban, és megszűnik a veszekedés forrása!
2021. okt. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!