Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet oldani ha a tisztálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet oldani ha a tisztálkodás miatt van veszekedés?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok gyári melós, annak megértem a napi zuhanyt. Én bevallom, kimaradnak napok, ez a pasimnak nem tetszik, ő azt mondja piszkos lesz az ágynemű. Ő megmossa a haját minden este, én úgy 7-8 naponta, mert hosszú és macerás. Volt hogy szólt. Vannak ilyenek, ezek megoldhatók szerintetek?

#tsiztálkodás
2021. okt. 24. 22:35
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
36, az írásképe alapján, azt hittem ez egyértelmű. Eszerint még egy Értelmiségivel van dolgunk XDXD
2021. okt. 25. 13:58
 42/45 anonim ***** válasza:
56%
Ez a te preferenciád, hogy nem fürdesz, mert szerinted nem kell. Rendben, a te döntésed. Párkapcsolatban élsz, ahol viszont a másik félnek ez egy kellemetlenséget okoz. Itt magadnak kell feltenned a kérdést és mérlegelned, hogy melyik a fontosabb. Megfürödni minden nap és mondjuk 4-5 naponta hajatmosni, vagy kellemetlenséget okozni párodnak, emiatt esetleg elveszteni őt.
2021. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
95%

41

Ja, ahha, tehát, ha valakinek eltér a véleménye a tiédtől, az nem értelmisegi!

Üdv,

egy mérnök

2021. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
54%

"Meg lehet oldani ha a tisztálkodás miatt van veszekedés?"


Nagyon büdös lehet a p*nád


Persze! Meg lehet! Fürödj meg!

2021. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
35%
Hajat én is hetente mosok.Nálam is szokott kimaradni a fürdés,de csak,ha egyedül alszom.Zuhanyozz le,nem fogtok veszekedni.
2021. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!