Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet oldani ha a tisztálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet oldani ha a tisztálkodás miatt van veszekedés?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok gyári melós, annak megértem a napi zuhanyt. Én bevallom, kimaradnak napok, ez a pasimnak nem tetszik, ő azt mondja piszkos lesz az ágynemű. Ő megmossa a haját minden este, én úgy 7-8 naponta, mert hosszú és macerás. Volt hogy szólt. Vannak ilyenek, ezek megoldhatók szerintetek?

#tsiztálkodás
2021. okt. 24. 22:35
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
37%
Férjnél vagyok! De millió IGÉNYES barátnőm, kényszerszingli! Igen, izig vérig Nő vagyok! Nagybetüvel!
2021. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
63%

Mondja ezt az aki, egy büdös koszos nőszemély, és meg ő van felháborodva, miért a pasija elküldi fürdeni.

🤮🤮🤮

2021. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
De biztos nem Értelmiségi XDXD
2021. okt. 25. 11:54
 34/45 A kérdező kommentje:
Szarkazmus ismeretlen fogalom gondolom XDXDXDXD
2021. okt. 25. 11:58
 35/45 anonim ***** válasza:
69%

Francia nőknél előfordul hogy nem szeret fürdeni és drága parfümökkel próbálja ezt kompenzálni.

Lelövöm a poént, felesleges mert nem lehet...

Attól ha te nem érzed attól még más igen hogy büdös vagy.


Igen imádom nyáron a tömegközlekedésen, a kicspíett tipp topp nőket és némelyik kifejezetten büdös. Hogy ez mire jó?

Mi az hogy ki ki marad? Van úgy hogy az ember kivan és csak be esik az ágyba, de aztán reggel fürdés...


Fiamnak van is egy tanérnője. Mindig csili vili, de mindig büdös. fiam azt kérdezte hogy mit csináljon mert elhányja magát mikor oda megy hozzá. Megmondhatja neki vagy, mi legyen?

Úgy hogy a szülői munkaközösségen keresztül jeleztük a tanítónő felé hogy ha festésre meg mindenre nekünk kell össze adni a pénzt meg lassan főtésre és mindenre. Szappant és törülközőt biztosítanánk mert a gyereke panaszkodtak hogy büdös. Tegyük hozzá hogy a kőgazdag férje mellett hobby tanít, de legalább fürödjön le!


Volt kolléganőm akinek beszóltam hogy fürdeni kéne mert büdös vagy. Voltam minden szemét, de aztán mások is felbátorodtak utánam :) Hajnál tudjuk de ahol az ember bebüdösödik, és aztán együtt kell dolgozni lakni, a másikat szagolni nem megy sokáig. Középkor elmúlt. Alkoholista se érzi hogy cefre szaga van és tolja magát előre hogy ugye ugye hogy nem érezni? De igen érezni és büdös.


Másik fehérneműt veszel vagy az is ugyan az? Édes istenem...

2021. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
62%

Attol nem értelmiségi, hogy leírta az igazat? Nyers stílusban ez igaz, de sokkal előbb kezdenék vele, mint egy ilyen büdös p*náju nővel, aki arra nem képes, hogy fürödjön, majd fel van háborodva, ha az internet népe szóvá teszi ezt!

34F

2021. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
95%

Megoldás: szánj esténként 5 percet egy gyors zuhanyra. Nem fáj.


Hajat én se mosnék gyakrabban, örültem amikor végre elmúlt a kamaszkor és elég lett heti 1x, az is bőven elég. Az azért nem 5 perc. :D

2021. okt. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
61%
Szeretek nyalni de hamar leszoktatnál róla 😀 dzsízüsz segíts!
2021. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
67%
Az isten mentsen meg egy ilyen nőtől! Bunkó is és büdös is. Mindig is tudtam, hogy mázlim van a feleségemmel... :D
2021. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
53%
#38 Ez nekem is eszembe jutott. Hasonlóan vagyok, de mondjuk egy 2 vagy több napja nem fürdött nőnél hát inamba szállna a bátorságom és a kedvem. Egy fél napon nem fogunk hisztizni hisz én se fürdök folyton.
2021. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!