Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet oldani ha a tisztálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet oldani ha a tisztálkodás miatt van veszekedés?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok gyári melós, annak megértem a napi zuhanyt. Én bevallom, kimaradnak napok, ez a pasimnak nem tetszik, ő azt mondja piszkos lesz az ágynemű. Ő megmossa a haját minden este, én úgy 7-8 naponta, mert hosszú és macerás. Volt hogy szólt. Vannak ilyenek, ezek megoldhatók szerintetek?

#tsiztálkodás
2021. okt. 24. 22:35
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
66%

Pff...milyen büdös lehet a pinád.....

Ígénytelen egy nőszemély vagy.

47/N

2021. okt. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
93%
Mosakodjatok együtt, ez a megoldás.
2021. okt. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Geccc... Ez azért meredek.

Amúgy a németek ilyenek meg az osztrákok. Egyszer leszambázott hozzánk egy aranyos mérnök német kiscsaj. Mikor megéreztem azt az orrfacsaró szagot azt hittem okádok. Nincs annál rosszabb mikor az érzékeny orrom szagot fog. Én konkrétan nem engednélek az ágy közelébe míg nem zuhanyoztál le.

2021. okt. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
96%
Nehezedre esik napi 10 percet zuhanyzásra szánni? Nem lenne veszekedés ha igényes ember lennél. Örülj neki hogy nem szakított még veled a párod.
2021. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
76%

1X 3 napot hasaltam egy tetőn, és vártam, hogy hazaérjen a célszemély, de még ott is volt annyi tartásom, hogy fertőtlenítős kendővel végig töröljem magamat.


Komolyan, inkább akkor a gyári melós, naponta fürdő lány, mint egy ilyen " Én nem vagyok büdös, mert az irodai aktatologatásban nem izzadok." csaj. :(

2021. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen gusztustalan nőnek miért van párja?

Én mondjuk szóbs se állnék veled, nem veszekednék a fürdés témán.

2021. okt. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
65%

Tippelek!


Ugye a bugyit is kifordítod, mert úgy az is jó 3-4 napig. >:)

2021. okt. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
44%

4

Szerintem ez trollkérdés...kizárt, hogy nőként ennyire igénytelen legyél!


Ez nem igaz! A legtobb ember (legalabbis az én környzetemben) naponta fürdik! Vannak igénytelen emberek, (mint pl te is) akik valóban nem fürdenek naponta, de ettől ez még nem lesz követendő példa! Fel nem fogom, hogy egy ilyen gusztustalan nőszemélynek, hogyan van pasija. Gondolom valami csóringer maximum, aki mar annyira ki volt ehezve, hogy egy ilyen igénytelenség is jó neki mint te.



Naponta 2x fürdök!

Reggel, es este+hajmosás kétnaponta (igen, derekig érő haj van, amire nagy gondot forditok, hogy szép maradjon)

Fogmosás napi 3x, (minden kaja után) sőt, az irodaban is tartok fogkefét, ha bent dolgozom. HO.ban vagyok a covid ota, de eszembe nem jutott volna, hogy ne fürödjek napi kétszer.


Tenyleg nem értem, hogy a pasidnak hogyan van gusztusa hozzád.

2021. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
A napok maradnak ki nem azt jelenti, hogy egyszerre több nap, hanem 1-1 nap! És akkor reggel zuhanyzok! 18, te meg dugulj el a trollkodásoddal ez NEM igénytelenség!
2021. okt. 25. 09:33
 20/45 anonim ***** válasza:
81%

"Meg lehet oldani ha a tisztálkodás miatt van veszekedés?"


Meg. Fürödj le b+ 🤔🤦🏻‍♂️

2021. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!