Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 4 éve,hogy együtt vagyunk.

Előttem volt egy barátnője,akivel 1 évet volt együtt.Mióta szakítottak a lány a barátomnak mindig küld sms-t szülinapján,vagy névnapján,és engem ez zavar.Azért is,mert a párom megígérte,hogy nem válaszol ezekre neki.De tegnap este nézegettem a telefonját,és a tel.könyvben láttam egy ilyen névvel beírt számot "Ó"...

Nem tudtam,hogy ki ez.

Aztán láttam,hogy a kézbesítések között van erre a számra egy elküldött üzenet,de az sms ki volt törölve.

Mikor a párom bejött megkérdeztem tőle,hogy ki az az Ó.

és,h miért írt neki üzenetet.

Persze azt sem tudta,hogy mit mondjon,mert ő ígéretet tett nekem,hogy nem fog a lánnyal foglalkozni,és az sms-eivel sem.

Aztán addig addig kérdezgettem,míg ezt nem mondta.:Tudod te...

Becsapottnak érzem magam,mert én nem szoktam neki hazudni,de ő még az sms-t is eltitkolta,mondta,hogy a lány szülinapjára írt neki üzenetet,de tudja,hogy én mennyire rühellem,ezért kegyes hazugsággal akart védeni engem.

Most olyan rossz,nem tudok h rá nézni,megbántottak..:S

Bocsánatot kért,nyalizik.

Félreértés ne essen,nem tud vele megcsalni,mert a lány 300km-re lakik hozzá.

Csak mégis rossz.

21/L


2010. szept. 3. 08:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Esetleg félreértené valaki!

A lány írt a barátomnak üzenetet.És az a kimenő sms ami kézbesítve volt a barátom telefonján,az az volt,hogy megköszönte a lánynak h megemlékezett róla.

2010. szept. 3. 09:00
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hisztis vagy. Állj le, mert egy idő után nem fogja tolerálni.

Ez legyen vele a legnagyobb baj, hogy egy felköszöntő sms-re visszaírja, hogy "Köszi"...

2010. szept. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hagyj egy kis időt magadnak, hogy lenyugodj, addig úgysem tudsz normálisan gondolkodni ezen! Aztán ha már nem érzed ezt akkora egetrengető problémának, na akkor beszélgessetek, mert addig csak idegesíteni a fog, bármit is mond a párod!

Én megértelek, hogy rosszul esik a hazugság, és valahol igazad is van, de ne csináljatok ebből akkora nagy kérdést, mert ha jobban belegondolsz csak úgy állhat közétek ez a lány, ha ti foglakoztok vele.

2010. szept. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarlak megbántani, de szerintem kicsit túlreagálod a helyzetet. Ha 4 éve együtt vagytok, és egyébként rendben vannak a dolgaitok, miért olyan nagy gond egy születésnapi SMS? Főleg, ha a volt barátnő amúgy is 300 km-re lakik, tehát valószínűleg ő sem akar többet, mint boldog születésnapot kívánni egyszer egy évben. Ez végül is érthető, hisz valamikor közel álltak egymáshoz, nem vad idegenek. Távoli ismerősök is küldenek ilyenkor SMS-t.

Szerintem azzal, hogy ilyen látványosan kiakadsz a dolgon, pont az ellenkező hatást éred el, mint amit szeretnél. Nyilván a barátodnak sem jó, hogy hazugságba kényszeríted ilyen pitiáner dolog miatt. Ha elfogadnád ezt természetesnek (mert az is), valószínűleg hálás lenne érte!

N31

2010. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már v.mennyire lenyugodtam.

Csak szerintem senki sem szereti,ha hazudnak neki.

Főleg a párod ne!

2010. szept. 3. 09:17
 6/16 A kérdező kommentje:

Azért nem tudom elfogadni,mert ő sem fogadná el,ha engem köszöntene a volt barátom,vagy akármilyen fiú.

Engem nem is szokott egy fiú sem,mert tudom,higy neki rosszul esne.

2010. szept. 3. 09:19
 7/16 anonim ***** válasza:

ez nem jóóó így... abba semi gond nincs ha felköszöntik és megköszöni, ez így illendő, hogy fogadjuk a köszöntést. Emberek vagyunk nem ? Másik ha téged felköszönt egy fiu az neki rosszul esik... nem értem. Abba mi a rossz ha tisztelnek téged anynival,hogy felköszöntenek ?

Az lett volna az ok ha megkérdi tőled a párod, hogy megköszönheti- e ? Ennyi. De ne csinálj ebből vitát, mert az indulatok elszabadulnak és késöbb mikor megnyugodtok mindkettőtöknek fájni fog.

2010. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azért is esik rosszul

Mert mikor mi összejöttünk az a lány még megvolt neki,és később szakítottak.

Kb.1 hónap múlva.

2010. szept. 3. 09:50
 9/16 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok. Én a következőket tettem volna. Először is jól lecsesztelek volna, hogy mit turkálsz a telefonomban. Aztán megkérdeztem volna, hogy hol a bizalom? Miért nyomozol? Majd miután ezen és a békülős szexen túl vagyunk, elkezdtem volna szorulni, hogy mit is mondjak az smsre:)
2010. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne turkálj a holmijában, az egy dolog, hogy volt rá némi indokod, hogy miért tetted, de az a másik ok, hogy miért nem bízol benne? Ez neki is nagyon rosszul eshet.

Amúgy egy kapcsolatban szerintem mindkét félnek kell egy kis intim szféra és dühítő tud lenni, ha a másik mindig behatol ebbe... Őszintén szólva nagyon nem örülnék neki, ha a párom pl. a GYIK-es oldalamat nézegetné... bármennyire szeretem is. :D Te se örülnél neki.

Amúgy én még a kezdetek kezdetén megmondtam neki, hogy én nagyon szívesen megmutatok neki bármilyen levelet, sms-t stb-t, csak ne a hátam mögött turkáljon, mert azt utálom.

Pont a napokban nevettünk azon, hogy meg akarja nézni milyen kérdéseket teszek föl, milyen válaszokat írok /ő nincs fönn ezen az oldalon csak a fucyeah-t nézi/ mondtam is, hogy semmi akadálya, megmutatom én csak ne turkáljon benne. :)

2010. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!