Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés

Az egész dolog úgy indult, hogy a pasi a nagymamám elég jó ismerőse.

Nagymamámnak boltja van, a srácnak is az volt, amíg be nem zárta a vírus miatt, de elég gyakran bejött a nagyihoz dumálni a kislányával ahol én is ott voltam segíteni. És annyira jól elnevetgéltünk így 4en mindig, hogy nem igaz.

Ő egyedül neveli a 6 éves kislányát és 43 éves nagyon jó pasi.

És akkor pár hónapja rám írt, hogy mivel imád engem a kislánya és megbízhatónak is tűnök, megtenném e , hogy vigyázok rá pár órára mert dolga van és persze kifizet engem órabérben.

Igent mondtam. Előtte átjöttek értem, majd jöttünk hozzájuk és mivel imádom a kislányát tök jól elvoltunk amíg elvolt.

És mivel a pénz nekem is jól jött, időről időre írt és jöttek értem. Soha nem közeledett felém, csak simán kedves volt, de mivel mindig mennek valahova hétvégén idővel én is mentem velük és egyszer kérdezték lovagláskor, hogy én vagyok e a nagylánya, ő meg mondta nevetve, hogy igen majd magához húzott és megpuszilt meg ilyenek, amitől nekem elakadt a szavam annyira boldog voltam.

Néha ott is aludtam, de sosem próbálkozott amitől még jobban belezúgtam.

Aztán egyszer úgy aludtunk a hálóban, hogy ő jobb oldalon, a kislány középen én pedig bal oldalon, majd a kislányt átrakta az ágyába és reggel úgy ébredtem, hogy ölel.

Ébredés után én mosolyogtam és rákérdeztem, hogy ez mi volt, majd ő szintén mosolyogva megcsókolt és együtt is voltunk.

Ma már gyakorlatilag velük lakok, ami miatt anyukámmal összevesztem mert vele egy korú.

Időről időre felteszem neki a kérdést, hogy hogyan tovább, amire mindig ugyanazt válaszolja nevetve hogy-Én 10 év múlva egy öregember leszek, te pedig akkor leszel a nőiességed csúcsán...szóval ne kérdezz tőlem ilyeneket szerelmem. Élvezzük a jelent.

Én viszont mindennél jobban szeretem őket és nem érdekel, hogy ennyivel idősebb, annyira jó vele, velük.


2021. okt. 27. 19:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Te hany eves vagy?
2021. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%

egy 43 éves ffi nem srác.

azt kifelejtetted, h. te hány éves vagy.

2021. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%

"kérdezték lovagláskor, hogy én vagyok e a nagylánya, ő meg mondta nevetve, hogy igen majd magához húzott és megpuszilt meg ilyenek, amitől nekem elakadt a szavam annyira boldog voltam."


Kérdező, te borzasztó naiv vagy!

És bocs, de buta is.

A pasid lányának hisznek, és te ettől boldog vagy?! Nem érzed, hogy gáz?

És mivel a szüleiddel egykorú, az sem biztos, hogy te jogosult vagy ide irkálni, amennyiben nem vagy még 18.

2021. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
35%
Lovaglás. Nem csó dolog, szóval a pasi gazdag. Boltja is volt. Árulkodo, hogy nála a gyerek. Egy anya nem mondd csak ugy lw a gyerekrol. Ismerem ezt a tipust, legtobbszor fenyegetessel, hamis vaddal erik el, hogy megkapjak a gyereket. Kivulrol mezes mazosak, de igazi hazug narcisztikus ragadozok.
2021. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy ?
2021. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

A fontos lenne, ha hány éves vagy.

Na de, használgatni akar amíg a kedve tartja, vagy amíg nem jön más. Ez elég egyértelmű.

2021. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

4.

Az anyuka jött elő hamis vádakkal. Aztán amikor a bíróság elé lettek idezve az óvónők hogy ki vitte hozta a kislányt napi szinten és mondták hogy természetesen az apuka...na itt el is vérzett.

És 19 éves vagyok.

2021. okt. 27. 20:39
 8/35 anonim ***** válasza:
82%

19 létedre elég tyúkeszű vagy.

komolyan, örülsz annak, hogy a lányának néztek?

szegény szüleid...

de a pasid se 100-as, h. épp egy nagykorú kiscsajjal szórakozik... szórakozik, mert hárítja a jövőre vonatkozó kérdéseket.


ha jót akarsz magadnak, lezárod ezt végleg vele, a szüleidnek igazuk van, nem kibszni akarnak veled, hanem látják ennek a fonák voltát és veszélyeit.

2021. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%
Attol hogy anya munkaja olyan volt hogy apa tudta oviba vinni, attol meg a munka vele egesz biztos az anyara harult, a pasi meg kamuzott hogy otthon fele fele volt. En ferjem is ezt csinalta. Foto erejeig odaallt es annyi.
2021. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi, neki is csak a pncid kell, te meg olyan naiv vagy, hogy észre sem veszed.
2021. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!