Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés

Az egész dolog úgy indult, hogy a pasi a nagymamám elég jó ismerőse.

Nagymamámnak boltja van, a srácnak is az volt, amíg be nem zárta a vírus miatt, de elég gyakran bejött a nagyihoz dumálni a kislányával ahol én is ott voltam segíteni. És annyira jól elnevetgéltünk így 4en mindig, hogy nem igaz.

Ő egyedül neveli a 6 éves kislányát és 43 éves nagyon jó pasi.

És akkor pár hónapja rám írt, hogy mivel imád engem a kislánya és megbízhatónak is tűnök, megtenném e , hogy vigyázok rá pár órára mert dolga van és persze kifizet engem órabérben.

Igent mondtam. Előtte átjöttek értem, majd jöttünk hozzájuk és mivel imádom a kislányát tök jól elvoltunk amíg elvolt.

És mivel a pénz nekem is jól jött, időről időre írt és jöttek értem. Soha nem közeledett felém, csak simán kedves volt, de mivel mindig mennek valahova hétvégén idővel én is mentem velük és egyszer kérdezték lovagláskor, hogy én vagyok e a nagylánya, ő meg mondta nevetve, hogy igen majd magához húzott és megpuszilt meg ilyenek, amitől nekem elakadt a szavam annyira boldog voltam.

Néha ott is aludtam, de sosem próbálkozott amitől még jobban belezúgtam.

Aztán egyszer úgy aludtunk a hálóban, hogy ő jobb oldalon, a kislány középen én pedig bal oldalon, majd a kislányt átrakta az ágyába és reggel úgy ébredtem, hogy ölel.

Ébredés után én mosolyogtam és rákérdeztem, hogy ez mi volt, majd ő szintén mosolyogva megcsókolt és együtt is voltunk.

Ma már gyakorlatilag velük lakok, ami miatt anyukámmal összevesztem mert vele egy korú.

Időről időre felteszem neki a kérdést, hogy hogyan tovább, amire mindig ugyanazt válaszolja nevetve hogy-Én 10 év múlva egy öregember leszek, te pedig akkor leszel a nőiességed csúcsán...szóval ne kérdezz tőlem ilyeneket szerelmem. Élvezzük a jelent.

Én viszont mindennél jobban szeretem őket és nem érdekel, hogy ennyivel idősebb, annyira jó vele, velük.


2021. okt. 27. 19:59
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Hát nem éppen. Mivel sokat voltam a kislánnyal ez elég gyakran szóbakerült.

Mit csinált apu?-Apával mentem játszóra,bringázni,kutyát sétáltatni,aztán csinaltunk vacsit, fürödtünk és olvasott nekem mesèt.

És anya?-Anya a telefont nyomkodta nem jött velünk sehova se.

2021. okt. 27. 21:33
 12/35 A kérdező kommentje:

És nem beszél mellé a kislány mert tenyleg ilyen.

Süt főz mos takarít.

Szó szerint megfűrdet minket egymas után, kifésüli és megszárítja a hajamat,lassan és türelmesen majd addig puszilgat amíg rá nem vetem magam.

2021. okt. 27. 21:41
 13/35 anonim ***** válasza:
58%

Édes Istenem!

Bár adhatnék neked egy kis tapasztalatot és észt...

A hamvas pun.. dat szereti, helló!

2021. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
80%

"És nem beszél mellé a kislány mert tenyleg ilyen."

Es azt honnan tudod , hogy az anyuka mit csinalt?


"

Szó szerint megfűrdet minket egymas után, kifésüli és megszárítja a hajamat,lassan és türelmesen majd addig puszilgat amíg rá nem vetem magam"


Ez meg hatborzongatoan hangzik! Felelmetes!

Az is baj , hogy nagyon fiatal vagy! Nem latod , hogy mit csinal veled! Igazuk van a szuleidnek!

Bar ismetlem ez a furdetos , hajszaritos resz , felelmetes!

2021. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg ijesztő de nagyon. Ha téged a lányának mondd más előtt és úgyis bánik veled (fürdetés) akkor komoly gond lehet a toronyban, tán pedofília hajlam.
2021. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
47%
En nem tudon az a kislany , hogy kerult ehez az emberhez (a gyereke) , de biztos , hogy nem tiszta uton ! Annyira felkavaro ez a furdetos resz !
2021. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
82%

apakomplexusod van, és tkp-en a gyerekkorodat játszod újra vele.

hátborzongató, amiket írsz, h. fürdet stb.

2021. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
65%

15


pedó biztos nem, azok 12 év alattiakra buknak csak, aki e fölöttieket preferál diagnosztikai értelemben nem pedo.


de attól még lehet mentálisan zakkant.

2021. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
72%
Nagy a különbség igen de nem értem miért fáj az ittenieknek hogy kivel van a gyerek. 18 betöltötte azzal van akivel akar. Számomra is furcsa az ilyesmi de nem ítélem el. Egy ismerősöm is 22 éves volt mikor a pasija 50. Azóta jó pár év eltelt gyerekük van boldogok. Na bumm. Nem biztos hogy szórakozik veled hiszen tudja hogy te még családot akarsz saját gyerek stb és ő már ezt megjárta nem biztos hogy akar még egyet. Nem tud olyan ígérni amire te 19 évesen még vágysz. Majd alakul erre vagy arra de nem kell adni senki szavára. Ha szereted vele vagy és jó napot. Saját életed.
2021. okt. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
74%

19


amíg a szülei tartják el, míg se szakma, se diploma nincs kezében, és amíg agyilag jobban hasonlít egy 9 évesre, mint 19, addig nem teljesen a saját élete.


ha teherbe esik, ha kihasználják és tönkremegy stb. ez a szülők felelőssége is.


a felnőttségnek több dimenziója van, jogi csak az egyik, az valóban 18 éves kortól.


de a pszichológiai és szociológiai értelemben vett felnőttségnek vannak kritériumai, és ezeknek kérdező még nem tud megfelelni.


pl. önfenntartás, lelki érettség

2021. okt. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!