Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés

Az egész dolog úgy indult, hogy a pasi a nagymamám elég jó ismerőse.

Nagymamámnak boltja van, a srácnak is az volt, amíg be nem zárta a vírus miatt, de elég gyakran bejött a nagyihoz dumálni a kislányával ahol én is ott voltam segíteni. És annyira jól elnevetgéltünk így 4en mindig, hogy nem igaz.

Ő egyedül neveli a 6 éves kislányát és 43 éves nagyon jó pasi.

És akkor pár hónapja rám írt, hogy mivel imád engem a kislánya és megbízhatónak is tűnök, megtenném e , hogy vigyázok rá pár órára mert dolga van és persze kifizet engem órabérben.

Igent mondtam. Előtte átjöttek értem, majd jöttünk hozzájuk és mivel imádom a kislányát tök jól elvoltunk amíg elvolt.

És mivel a pénz nekem is jól jött, időről időre írt és jöttek értem. Soha nem közeledett felém, csak simán kedves volt, de mivel mindig mennek valahova hétvégén idővel én is mentem velük és egyszer kérdezték lovagláskor, hogy én vagyok e a nagylánya, ő meg mondta nevetve, hogy igen majd magához húzott és megpuszilt meg ilyenek, amitől nekem elakadt a szavam annyira boldog voltam.

Néha ott is aludtam, de sosem próbálkozott amitől még jobban belezúgtam.

Aztán egyszer úgy aludtunk a hálóban, hogy ő jobb oldalon, a kislány középen én pedig bal oldalon, majd a kislányt átrakta az ágyába és reggel úgy ébredtem, hogy ölel.

Ébredés után én mosolyogtam és rákérdeztem, hogy ez mi volt, majd ő szintén mosolyogva megcsókolt és együtt is voltunk.

Ma már gyakorlatilag velük lakok, ami miatt anyukámmal összevesztem mert vele egy korú.

Időről időre felteszem neki a kérdést, hogy hogyan tovább, amire mindig ugyanazt válaszolja nevetve hogy-Én 10 év múlva egy öregember leszek, te pedig akkor leszel a nőiességed csúcsán...szóval ne kérdezz tőlem ilyeneket szerelmem. Élvezzük a jelent.

Én viszont mindennél jobban szeretem őket és nem érdekel, hogy ennyivel idősebb, annyira jó vele, velük.


2021. okt. 27. 19:59
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
35%

"És egy anyagi helyzetet csak egy primitív értékel alá és fölé rendelt viszonyként. Mert a gazdagság a szeretetben és a szeretteinkben mérhető. És csak ez számít. Az érzelmi kötődés más emberek felé. És ő, a kislánya és az én emlékemet akarja magával vinni."

Pontosan itt mutattad meg , hogy milyen buta kislany vagy, akivel ez a ferfi nem akar , de ha akarna se tervezne !

2021. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
74%
Velem is volt olyan közös fürdésnél hogy pl megmosta a hátam a hajam megtörölt stb ebbe szerintem nincs semmi. Törődés. Ja meg kifésüli a hajam a jelenlegi párom akkor most ő is beteg állat? Most komolyan a fenéért nem lehet békén hagyni a kérdezőt? Azért mert több törődést odafigyelést kap fiatalon mint ti már irigységetekben csak szekáljátok milyen buta. Miért? Mert boldog? Oké elhiszem nincs miből eltartsa magát de szerintem a szülők is csak azt érik el hogy megutáltatják magukat a gyerekkel azért mert van egy normális kapcsolata egy 43 évessel. Semmi baj nincs vele nem veri nem húzza le a szülőket nem csinál semmit csak a csajjal van. Gyereke van hát van ilyen.
2021. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy komolyan, itt az az undorító, ahogyan a lánnyal beszélnek, ahelyett, hogy valóban segítő tanácsot adnának. És az a legszomorubb az egészben, hogy azt hiszik okosat írtak közben meg nagyon nem.


Én csak annyit írok neked, hogy sok boldogsagot!!! Ha látja benned az anyát, nem fog elhagyni, márcsak a lánya miatt sem, mert ő is biztos megszeretett.

Ezek egyébként mély kötődések is egyben, nem csak fellángolás. Nagyon örülök annak, hogy támogató típus. Viszont egyre nagyon figyelj. Mindig legyen saját bevételed, és dolgozz. Sokan ott rontják el, hogy gyerek mellett nem mennek el dolgozni, és x év után, már sokkal nehezebb újra munkába állni. Valamint bármi történhet az életben ami miatt jól jön hogy keresel.

Sose szégyelld a kapcsolatod, ha ti jól érzitek magatokat benne.


Egyébként Céliné Dion-nak a férje 25 évvel volt idősebb Celiné-től. Nem tudom mit kell rikácsolni.


30N

2021. nov. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Mizu kerdezo?
2022. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Annyi történt azóta, hogy anyukámmal kibékültünk.

Bemutattam neki őt és megmondtam neki hogy én őt szeretem és kész.

Szóval nyugi van...szerelem és boldogság van ☺

2022. ápr. 30. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!