Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért abba szerelmes vki akivel egyhelyben toporog, es miert nem abba, akivel haladhat fejlődhet es közös jövőjük van?

Figyelt kérdés

Miert toxik emberbe vagyok szerelmes, aki egy nagy nulla az életemben?

Nem támasz, nem segítség, kozos jövőt se látok, csak van, meg egyutt járás megy, mint a tiniknél, de ő élete meg én életem van, nem pedig MI életunk terveink jövőnk, közös családi fészek. Egy egoista ember.

Ugy épitkezik is a leendo családjának, hogy onnan bárkit barmikor kivág ha akar. A saját családja is csak vendég lenne nála.

Bajban, betegségben, vagy ha csak egyszerubb segitseg is kellene, meg levegonek nézi a másikat, oldja meg felnott ember.



Miert ilyenekbe szeret bele az ember??

A segitokesz meg egyedulallo arac aki évek ota is nyitott felém, az meg miert nem kell?



#értelmetlen szenvedés
2021. okt. 28. 19:50
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*segitőkesz egyedülálló srác miért nem kell?
2021. okt. 28. 19:51
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Azért,mert gyökér módon gondolkodsz. Amúgy tudom, a kérdés költői...
2021. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mer' a segítőkész srác nem elég vonzó , vagy a csalàdodban egy ilyen rossz mintàt làttàl, és ez vonzz.
2021. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Kérdezd meg úgy ezt önmagadtól hogy már nem vagy szerelmes abba az emberbe aki talán sosem becsült meg eléggé.

Kérdezd meg önmagad mi lenne ha téged szeretne úgy valaki mint ahogyan te szereted őt, te mit tennél, mindentől függetlenül tudnál szeretni egy ilyen embert?

2021. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Akibe szerelmes vagy, abban mi a szerethető? Jó vonzó volt x éve, de már látod, hogy csak egy üres lufi! Rég ki kellett volna tenni.

Az egy dolog, hogy van más, akit te érdekelnél, de őt nem kell szeretned, majd lesz harmadik.

2021. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Ez minden, csak nem szerelem. Ez csak egy függőség.
2021. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Exemmel már rég együtt is éltünk par hónap mulva, és millio közös élményünk volt.


Vele az hogy lehetett?

A mostanival meg miert ilyen más?

2021. okt. 28. 20:47
 8/20 A kérdező kommentje:
2 ha neked az gyökér módú gondolkodás hogy nem tini kapcsolat szinten élnek a felnőtt emberek, hanem haladnak fejlődnek közös terveik, jövőjük van, akkor neked nem valo párkapcsolat
2021. okt. 28. 20:50
 9/20 A kérdező kommentje:
A párom nem társ sajnos semmiben. Es nem értem a szerelem az miért önmégerző.
2021. okt. 28. 20:50
 10/20 anonim ***** válasza:
7 # mert ő egy olyas valakit szeretett aki te vagy igazából talán,nem kellett másnak mutatnod magad mellette és megjátszani magad, de ezek mellett kellett benne lennie egy olyan plusznak amibe beleszerettél,ami ugye nem egy dolog tehát nem egy tulajdonság hanem az összes tulajdonsága egyben, pont úgy ami neked az a bizonyos pluszt jelentette benne
2021. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!