Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem nem normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nem normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt. Ő 44 éves, én 29 éves vagyok. Az a baj, hogy Ő szinte sosem szokott bújni, vagy esetleg nagyon ritkán. Nem azt mondom, hogy állandóan rajtam legyen, mint egy mócsing, de néha jól esne egy kis törődés. Nála a kapcsolatunk annyiból áll, hogy szájra puszi (csók nincs, legfeljebb ha én kezdeményezem, de azt is elbohóckodja), heti 1x szex. De van,hogy két hetente egy alkalommal. Már beszéltem vele erről és azt mondta, hogy ő ilyen és, hogy állítása szerint ő ilyen.
2021. okt. 29. 21:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Állítása szerint szeret *
2021. okt. 29. 21:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vannak emberek, akik nem igénylik annyira ezeket. Ő nem bújós, de ettől még nem jelenti biztosan, hogy nem szeret.

Régebben is ilyen volt vagy csak mostanában? Máshogy kimutatja az érzéseit?

2021. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze. Mindig vesz valami kis apróságot. Vagy főz valamit és segít mindenben, amiben tud.
2021. okt. 29. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor teljesen normális. Ezt hívják úgy, hogy más a szeretetnyelve. Kicsit jobban oda kéne figyelnetek erre és a másik igényeire. Amíg téged az zavar, hogy miért nem bújik többet, neki lehet az a problémája, hogy miért nem vagy figyelmesebb, mert neki ez a fontos.
2021. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejjtettem írni, hogy én 29 éves férfi vagyok. A párom 44 éves nő.
2021. okt. 29. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
...mint egy mócsing...😃😃
2021. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Ne parázz rá, haver :D
2021. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy bújna ő, csak tudja hogy ezt szex nélkül nem lehet veled. Erre nem gondoltál?
2021. okt. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont forditva.

Én bújnék, a parom meg sztem érintésfóbiás.

Csak szex van ami intimitás vele.se ölelés bujás semmi más.


Más a szeretetnyelve értem én.

Én keresek mást. Nem fogok így élni örökké, az biztos.

2021. okt. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!