Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít a férjetek a baba körüli teendőkben ?

Figyelt kérdés
Az én férjem semmit....hazajön munkából, és nem adhatom neki a fiamat (5 hós) annyira sem, amíg megfürdök vagy akár mi mást csinálnák. Vagy elmennék bevásárolni, el kell vinnem a babát anyumékhoz addig. Az a válasza neki, ha megkérdem hogy ,,még ezt is én oldjam meg,,? Nehéz munkát végez, ,,eltart,, minket, de másból abszolút ki nem veszi a részét ha hazajön. Sőt, még a ruháit is szanaszét hagyja, nem rak el maga után semmit sem, még ennyivel sem segíti a munkámat, mert ő fáradt....Nem tudok rá hatni semmivel. Normális ez így, cselédnek kell lennem ?
2021. nov. 1. 06:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%

Nem normális. Viszont ezt előre kellett volna tisztázni, hogy hogyan tervezitek a gyerek nevelését, ellátását.

Amit most tudsz tenni, hogy megpróbálod ezt a beszélgetést pótolni, lehetőleg tárgyilagosan, hiszti nélkül, azt tartva középpontban, hogy ő mindkettőtök gyereke (sokatmondó, hogy már a kérdésben is úgy fogalmazol, hogy "fiam" és nem úgy hogy "fiunk"). Egyelőre otthon vagy vele, a helyzetből fakadóan nyilván te többet vagy vele, de apa nem attól lesz a férfi, hogy megcsinálja a gyereket. És mi lesz amikor visszamész dolgozni? Ha most nem fogja fel, hogy a közös élet az közös felelősség, akkor ha visszamész dolgozni, akkor sem fog semmi változni, 8 óra munkahely, a maradék időben meg a családod házi cselédje leszel. Rosszabb esetben megcsal, elhagy mert nem vagy már olyan mint régen, épp csak a saját szerepét nem ismeri fel ebben.

2021. nov. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy segít. Elég gáz a férjed. Megértem hogy fáradt, de azért abba nem hal bele ha elpakolja maga után a ruháit és figyel egy kicsit a picire.
2021. nov. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Előre kellett volna tisztáznunk igen, de nem gondoltam, hogy vele ilyet tisztázni kell előre, azt hittem magától értetődő lesz, mert annyira szeretett volna egy kisfiút. Azt hittem körbe fogja ugrálni.

Ha ezt tudom amit most, akkor már akkor elzavarom őt, amikor első randira hívott...nem tudom hogy létezik e tökéletes férfi, vagy csak nekem sok az elvárásom.

2021. nov. 1. 07:04
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Legyél már egy kicsit karakán, ne hagyd magad.
2021. nov. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%

Jól megszívtad ezzel a pasival.

Nem érdekli a saját gyereke?

Ez nagyon-nagyon kétségbeejtő...


Változni nem fog, mert nem érzi a felelősségét a történetben.


De egyet tehetsz... ultimátumot adsz neki, mert ha nem baxol rá az asztalra, akkor nem fogja érezni, hogy gond van.

2021. nov. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem jol leirtad: nehez munkat vegez, eltart titeket. Innentol kezdve a gyerek, a haztartas a te resortod. Ne picsogjal.
2021. nov. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%

#6, Szerinted más nem vègez nevezték munkát? Mèg sem csak annyi az èlete, hogy hazaèr, ès kidöglik a kanapèn.

Ha egyedül èlne mi lenne? Megennè a mocsok?

2021. nov. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
Most válj el még! Neked itelik tutira
2021. nov. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Pedig nyomd a kezébe a gyereket (előtte etesd meg), aztán menj el sétálni egy-két órát. Ne kérj engedélyt. Bele fog tanulni és életben is maradnak. A szennyest meg ha nem szedi össze, rakd az ölébe. Vagy csak ne mosd ki. Mondd, hogy neked is lejárt délután 5kor a munkaidőd.
2021. nov. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mwgcsinál vele mindent, hiszen ugyanúgy az ő gyereke is. Ez nem segítség, hanem alap dolog.
2021. nov. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!