Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Káros szenvedély így meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Káros szenvedély így meddig tolerálható?

Figyelt kérdés

Barátom dohányzik. Ezt tudtam is róla és maga a tény nem is zavar. Se a füst, se a vele járó többi dolog.

Ami zavar, hogy mindig hónap végén kerül bajba. Kevés pénze marad és mindig tőlem kér kölcsön cigarettára. Ami amúgy nem baj, adok neki, mert visszaadja fizetéskor, de hónap végére nekem is kevesebb a pénzem. Ilyenkor a nagyon fontos dolgokat veszem már meg. Sokszor viszont nem tudom megtenni, és az is zavar, hogy ő ezt mindig cigire kéri. Neki az sokkal fontosabb, minthogy kaja legyen itthon.


2021. nov. 1. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Én biztosan semeddig nem tolerálnám. Cigire meg SOHA nem adnék egy forintot sem. Tartson mértéket, számolja ki, mennyit szívhat, de én biztos nem támogatnám ezt. Főleg, ha amúgy nekem is kevesebb pénzem van hó végére, és az én káromra megy.
2021. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit reagált amikor közölted vele, hogy ez zavar?
2021. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Először megígéri, hogy többször nem lesz ilyen. Majd mikor odajutunk, ismét kéri. Ha nem adok megsértődik. Aztán lenyugszik, terel és megint próbálkozik, amíg nem adok neki.
2021. nov. 1. 11:20
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Én is cigiztem 6 évig, de mostmár nem tudnék összejönni dohányossal. Egyszerűen zavar az íze és a szaga. A szája is olyan ízű egy dohányos nőnek mint a hamutál. Bleh. Szóval ez nekem eleve kizáró ok.
2021. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, de a kétdésem nem igazán a dohányzástevélenység elviselésére, inkább az azzal járó anyagi részre értendő.
2021. nov. 1. 11:24
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Jó, bocs. Nekem ebben a pénzzel lenne a legkevesebb bajom. Bnőm is sokszor kér kölcsön hó végén, mert keveset keres. Ha van adok, ha nincs nem.
2021. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Ho elején kérnék tőle olyan pénzt,(plusz a kolcsont vissza), amit hó végén odaadnék neki.


Aztan a kovi hó elején ugye nem tartozik. Azaz megint kérnék tőle pénzt es azt megint odaadnám neki hó végén.


Igy soha nem fog tartozni.

2021. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Pfuh én nem adnék. Ha megsértődik ez van. Nekem barátnőm volt olyan, hogy hónap végén mindig kölcsön kért, mert nincs pénze, a pasijával együtt laktak csak az nem dolgozott. Visszaadta ő is, csak aztán kiderült, hogy cigire kell a pénz meg üdítőre, mert a srác nem issza a vizet. 🤔 Na utána elvágtam a pénz csapot és megmondtam, hogy ilyen baromságra nem adok kölcsön többet főleg nem a saját káromra, mert nekem is volt hogy kb a saját számból adtam oda a pénzt és fizetés előtt úgy kellett agyalnom a boltba, hogy belefér-e a költségbe a drágább felvágott.
2021. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Küld ki a blahàra dekket szedni😆


haver elkezdi , milyen szar a fizuja, de havi 60e megy el cigire

Hàt mondom oké


Én is leraktam àm èvek óta, úgyhogy tudom hogy nem lehetetlen

2021. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Fú ez nagyon gáz. Pofám se lenne pénzt kérni a nőmtől. Ilyen baromságra, mint a cigi meg pláne nem.
2021. nov. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!