Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az egyik elkezd elhidegülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik elkezd elhidegülni és nagyon, és ezért a másik pánikban nem győz már mindent megtenni, mégis hidegül tovább, annak van értelme?

Figyelt kérdés

Párom teljesen kezd valahogy abszolut közömbösbe, de már szinte lekezelőbe is átmenni.

A jövőnkkel kapcsolatos terveikben bizonytalan.


Magyarán ott tart szinte ha szakítok se hatná meg.


Én meg még mindig csak abban a szerelmes ködben vagyok mint a legelején. Es nagyon fáj mimdezt latni, úgy, hogy minél jobban kapálózom az annál jobban olaj a tűzre azaz ha minel jobban tennék, vagy kötődöm, azzal csak még jobban eltaszítom.


Amik benne lezajlottak:

Szerelmes köd után beteges féltékenységen esett át, ami teljesen alaptalan de mindent benézett annak hogy csalnám vagy mást keresnék, aztán ez miatt neki állt csajozni (ismerkedések a neten)lebukott de bocsánatot se kér, arra fogja hogy mert én is ezt tettem(mert beteg es ezt hiszi), azóta meg mióta végre valahára megbízik bennem hogy nekem ő a "minden"nem kell más es bizonyítok, azóta meg jóformán "lábtörlő" lettem hogy ugyis ott vagyok neki, el se hagynám, és szóval most megfordult az egész.


Azaz én vagyok bizalmatlan a korabbi ismerkedései miatt és félek. És őt idegesíti ez.

Egyre jobban hidegül, lekezel, nem írogat, nem tervez velem.


Szóval ha én szorosabbra fűzném, teszek a kapcsolatért, azzal csak rontok a helyzeten.

Most nézzem végig tehetetlenül ahogy elhagy?



2021. nov. 2. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
El kell engedni.
2021. nov. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

"Szerelmes köd után beteges féltékenységen esett át, ami teljesen alaptalan de mindent benézett annak hogy csalnám vagy mást keresnék, aztán ez miatt neki állt csajozni (ismerkedések a neten)lebukott de bocsánatot se kér, arra fogja hogy mert én is ezt tettem"


Nem, nem betegesen féltékeny, csak megjátsza. Ő az aki csalni akar/csal, de közben veled elhiteti, hogy féltékeny. Nyisd ki a szemed és dobd ki ezt a figurát, mert ő biztosan nem szeret téged.

2021. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Csak nem megy el..

Már régóta van ez a fázis. Engem felőröl.

2021. nov. 2. 15:22
 4/14 A kérdező kommentje:
2 amit művelt velem féltékenységében, az az idegállapot, számonkérések, telefoncsekkolás, vádak azt képtelenség megjátszani
2021. nov. 2. 15:23
 5/14 A kérdező kommentje:
Meg volt őrülve. Dolgozni nem tudtam tőle.
2021. nov. 2. 15:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ideje lenne neked is eloszlatni a ködöt, ès kinyitni a szemed, mi is vesz körül.

Egyből nem kapálóznál utána, mert rájönnèl, hogy nem èrdemes.

2021. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tartsd magad annyira, hogy ne alázkodj meg. Azaz ne fuss utána, ha meg tudjátok beszélni, újra “begyújtani” a tüzet akkor szuper, de ha részéről ez már sosem lesz igazi szerelem, akkor el kell engedni.
2021. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2021. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj ettől az embertől, amíg tudsz!

Aljas féreg, aki azt hazudja, hogy azért készült csalásra, mert biztos a másik is azt teszi.

Játszmázik, te meg megeszed. 0-át ad neked, cserébe te mindent neki. Mégis akkor minek erőlködjön, ha így is megkap mindent?

2021. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vedd elő az eszedet! Ha ezeket a legjobb barátnőd mesélné neked, te mit tanácsolnál?
2021. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!