Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az egyik elkezd elhidegülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik elkezd elhidegülni és nagyon, és ezért a másik pánikban nem győz már mindent megtenni, mégis hidegül tovább, annak van értelme?

Figyelt kérdés

Párom teljesen kezd valahogy abszolut közömbösbe, de már szinte lekezelőbe is átmenni.

A jövőnkkel kapcsolatos terveikben bizonytalan.


Magyarán ott tart szinte ha szakítok se hatná meg.


Én meg még mindig csak abban a szerelmes ködben vagyok mint a legelején. Es nagyon fáj mimdezt latni, úgy, hogy minél jobban kapálózom az annál jobban olaj a tűzre azaz ha minel jobban tennék, vagy kötődöm, azzal csak még jobban eltaszítom.


Amik benne lezajlottak:

Szerelmes köd után beteges féltékenységen esett át, ami teljesen alaptalan de mindent benézett annak hogy csalnám vagy mást keresnék, aztán ez miatt neki állt csajozni (ismerkedések a neten)lebukott de bocsánatot se kér, arra fogja hogy mert én is ezt tettem(mert beteg es ezt hiszi), azóta meg mióta végre valahára megbízik bennem hogy nekem ő a "minden"nem kell más es bizonyítok, azóta meg jóformán "lábtörlő" lettem hogy ugyis ott vagyok neki, el se hagynám, és szóval most megfordult az egész.


Azaz én vagyok bizalmatlan a korabbi ismerkedései miatt és félek. És őt idegesíti ez.

Egyre jobban hidegül, lekezel, nem írogat, nem tervez velem.


Szóval ha én szorosabbra fűzném, teszek a kapcsolatért, azzal csak rontok a helyzeten.

Most nézzem végig tehetetlenül ahogy elhagy?



2021. nov. 2. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

“Ez miatt neki állt csajozni (ismerkedések)”


Tehát a hiszti ürügy volt.

Most is csajozik. Rúgd ki.

2021. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A birtoklási vágy nem szerelem.

Rúgd ki, ha jót akarsz!

Mi az, hogy nem megy el?

Tied a lakás? Kirúgod.

2021. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%
Azok szoktak vehemensen kontrollalni, akik onmaguk is barmikor keszek megcsalni a masikat. A magyarazat egyszeru, magukbol indulnak ki. Ebbol erezheted, hogy mennyire vagy biztonsagban. Ha lenne ra lehetosege, mar reg megcsalt volna. Valoszinuleg elegge kishitu is, tehat nem nagyon tud uj kapcsolatot kezdemenyezni. Ezert nem csalt meg meg. Nem a megcsalas lete, vagy meg nem lete miatt kell otthagyni, hanem az ertekrendszere miatt.
2021. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy színház az egész! Én ezen már átestem, a kapcsolatod már semmit sem ér. Igazából összefoglaltam a lényeget.
2021. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!