Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi időnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi időnek kell eltelnie hogy barátság legyen? Egyáltalán lehetséges az hogy barátság maradjon fennt egy szakítás után, és ha igen mennyi időnek kell eltelnie?

Figyelt kérdés
Sziasztok az van hogy szeretnék a barátnőmmel barát lenni..
2010. szept. 3. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy miért szakítottatok, hogyan szakítottatok.
2010. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
A szakítás utáni barátságot mindig a lányok erőltetik, mert szeretnék még azután is kihasználni a srácot, hogy már nem viszonozzák ezt semmivel.
2010. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát csak arra lenék kíváncsi hogyan maradhat meg a barátság szakitas utan...6 honapos kapcsolat volt.azelőtt nem ismertük egymást... de ez idő alatt fontos lett nekem ez a lány..
2010. szept. 3. 20:38
 4/6 anonim válasza:
Szerintem a szakítás utáni barátság lehetetlen. (lehet hogy csak én gondolom így mert gyenge vagyok)
2010. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem is kell már csak a kapcsolat,csak az hogy azzal a másik személlyel tartsam a kapcsolatot....
2010. szept. 3. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen idősek vagytok, a 60 év körüli férfiak már nem gondolnak olyan gyakran a szexre, ha 20 év körüliek vagytok akkor már csak 40 év :)
2010. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!