Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudunk miről beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudunk miről beszélgetni?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást meg nagyon vonzódunk is egymáshoz de sokszor nem tudunk mit mondani egymásnak. Nem jut az eszembe semmi, igaz én amúgy sem vagyok beszédes.

Ez előbb utóbb gond lesz? Friss kapcsolat, nekem ő az első barátnőm.


2021. nov. 10. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Mert valszeg nem erdekel semmi egyikőtöket se.

Nekem volt olyan sötét párom hogy allandoan csak nekem voltak témáim otleteim es én pörgettem az egesz kapcsolatot csak, ő soha nem kezdeményezett temat sem, az en temaimra meg csak reagált, tovabbfuzni nem tudta, nem egyszer ram is szolt hogy ne beszelgessunk ugy hogy nem is beszelget.., ha mondtam neki hogy a héten semmit nem irtal azt mondta ra de igen, es arra hivatkozott hogy 2 mondatban megbeszeltuk mikor talalkozunk, szoval beszeltunk a héten szerinte.


Ellenben más srácokat le se tudok lőni tele vannak gondolatokkal otletekkel beszelnek magyaráznak élnek.


Ha te meg a párod pont olyan mint akirol irtam elso esetben, az valami pokol. En már gyomorgörccsel voltam azzal a sraccal hogy csendkirályt kell jatszanom vele.

2021. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Ja ha néha nagyritkán megnyikkant az meg teljesen egocentrikus volt csak es csak magárol beszelt. Pl fáj akarmilye volt orvosnal es vigasztalgatnom kellett.

Ha nekem volt bajom az meg hidegen hagyta.

2021. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Amíg nektek ez jó, addig nem lesz probléma. Azt mondják az a jó kapcsolat ahol a csendet is élvezi mindkét fél.
2021. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!