Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval,az van hogy.. párommal 6 éve vagyunk együtt,5 éve együtt is élünk. Minden rendben köztük,persze kisebb viták vannak,de szeretjük egymást. Nekem ő az első hosszútávú kapcsolatom.

Szóval, képbe került a gyerekkori legjobb barátja. Manapság sokat jár át hozzánk,sütögetni, mentünk bulizni is együtt stb..

Viszont úgy érzem tetszik nekem. Kedves a természete,és vonzó a külseje számomra. Nem tudom miért lehet ez. Nem érzek semmit iránta,de mégis olyan furán viszonyulok hozzá.

Az biztos,hogy ha itt feküdne maga a félisten az ágyamon se csalnám meg a párom,nem is akarom,és meg se tudnám tenni. És szeretni se tudnék mást. De mégis ez van,hogy úgy valami fura. Átgondoltam a kapcsolatunkat hogy mivan ha van valami bökkenő, amiért ez van,de nem találtam semmi kritériumot,minden oké.

Ha nem akarok se lefeküdni vele,nem érzek iránta semmit,akkor mégis miért vonzó ennyire számomra?

Lehet hogy ez csak ilyen kezdeti hülyeség,és idővel majd elmúlik, vagy mi lehet a gond?


2021. nov. 11. 03:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban az mondható itt el, hogy a tevékenységeknek jellemzően nincs iránya, és a helyzetek sem üregesek.
2021. nov. 11. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lefeküdnél vele, ha ügyesen csinálná. Reménykedj, hogy nem fogja ügyesen csinálni. A te kontrollod itt már majdnem elveszett.
2021. nov. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem érzek iránta semmit,akkor mégis miért vonzó"


He??

2021. nov. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Szoktak emberek szeretni embereket, nincsen ebben semmi fura.
2021. nov. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Barátságról nem hallottál?

Ne áltasd magad. Brindult a fantáziád.

A “nem tudnám megcsalni a páromat” mantra. Már az a tény, hogy eljutották idáig, hogy ezt mérlegeld, azt igazolja, hogy elmozdultál a férjed barátja irányába.

2021. nov. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noren1989 ***** válasza:
Nos, hogy végülis mit tehetsz: eltereled a gondolataid, a pàroddal, magaddal foglalkozol, esetleg koncentràlsz a jövőre a pillanaton túlmenően.
2021. nov. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!