Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon igénytelen lett mióta dolgozik, büdös, lábszaga van, nem fürdik rendszeresen, mindent a kimerültségre fog! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idén tavasz óta dolgozik 3 műszakban üzemben, műszakvezető lett 2 hónapja és rettentő igénytelen. Haza jön, nem fürdik meg, nem öltözik át, abban az alsóneműben fekszik le aludni is, amiben dolgozott. A zoknit se cseréli, lábszaga van mivel acélbetétes bakancsban vannak, és iszonyat büdös. Éjszaka már kijöttem tőle, nem bírok mellette aludni. Ha meg mondom neki csak azt mondja, hogyha én is dolgoznék akkor megérteném, hogy mennyire elfárad.. igaz, én még suliba járok és nem dolgozok, de azért nem hiszem el, hogy emiatt büdösen kéne lefeküdni aludni este, és nem lehet egyszer letusolni. Na jó, hetente 1-2 alkalommal letusol, de azért az semmi. Azt se értem, hogy munkatársai nem érzik, hogy milyen büdös? Látják, hogy facebookon kivel van kapcsolatban, ugyebár velem és lehet engem is cikiznek ha érzik, hogy milyen lábszaga van, aztán azt hiszik én is ilyen vagyok, hogy ilyen emberrel élek. Pedig én nem. Mostanság annyira elegem lett, hogy felmerült, hogy elköltözöm vissza anyuékhoz és itt hagyom. Sokat eltűrtem már, de ez tényleg kezd gyomorforgató lenni.

Mit javasoltok? 26 éves egyébként és nem volt ilyen még nem ment el dolgozni, 2 éve mikor megismertem akkor pedig teljesen igényes volt.


19/L



2021. nov. 17. 11:17
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Amiatt fél új munkahelybe belevágni, mert ha nem jön össze, nem fogjuk tudni fizetni és nem tudunk megélni. :/
2021. nov. 17. 12:14
 22/40 anonim ***** válasza:
17%

Látod kérdező, a 17. válaszoddal is őt véded.


Innentől nem tudok, és nem is akarok mit mondani, szagoljad...vagy te is vedd át a stílust: [link]

2021. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
2%

21.-re.


Látod, spórol a vízzel! >:)

2021. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
85%
21 Nem védeni akarom a pasid, de szerintem tényleg depressziós lett.Gondolj már bele mekkora felelősség van rajta, hogy kettőtökért felel, és ha nem lenne a munkája nem lenne hol laknotok.Te hogy viselnéd ezt fordított esetben?Sajnos, ha külön akartok élni, akkor keressen másik melót MIUTÁN neked lett munkahelyed.Kell neked a munka, ha nem akarsz anyádékkal lakni.Menj át levelezőre és keress rendes munkahelyet.
2021. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:
98%

Menekülj..

Egyébként a párodban nem merült fel, hogy esetleg ok-okozati összefüggés van a szaga, igénytelensége és az ezek szerint már nem létező szexuális életetek között? Vagy arra sem lenne igénye? Ez rettenetesen kiábrándító, 19 évesen nem kellene ebbe beletörődni.. Én a helyedben hazaköltöznék, hátha ettől észbe kap és újra barátságot köt a tusfürdővel és a vízzel. Fiatal vagy ehhez!

2021. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
34%
25 Mondjuk azért az sem szép dolog, hogy a kérdező az csak van, és elhagyja a párját mikor bajban van.Már csak azért van ott, hogy ne a szüleivel éljen.Miért nem segít a párjának?Ő biztosítja kettőjük megélhetését.Ha a kérdező is dolgozna valamit, akkor nem így állna a helyzet.
2021. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
75%

Minek védik itt sokan a srácot?


1.: Érettségi + IT diploma + nyelvvizsga. Aki ezzel gyári melós, annak komoly baja van.

2.: Ismertem sok melóst. Érdekes, de mind tudott tisztálkodni...az élelmesebbje, a műszak utolsó részét már a zuhany alatt töltötte.

3.: Ha nem telik lakásra és nőre, akkor minek kell neki?

4.: Miért nem keres új melót? Árufeltöltő is lehetne, ha már nem akar/tud diplomás melót. És ott a sereg és a rendőrség is.

2021. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
49%

27.


Egyetértek, habár kis kiegészítések...


1. Lehet, hogy a "biztos szart" választotta - anyagi és felelősségvállalási okok miatt - a "bizonytalan jobb" helyett.


2.Ahol erre van lehetőség, mert sok helyen nincs. Vagy ha van is, akkor azt már műszak után tehetik meg, ráadásul sok az agresszív, erőszakos munkás, akik ott visszaélhetnének a helyzettel.


3.Ez egy rendkívül bunkó és arrogáns hozzáállás, ilyen erővel mondhatnánk, hogy aki nem gazdag, az dögöljön meg (mondjuk a teljes fejlődő világ és a civilizált társadalom harmada is)


4.Azért az nem úgy megy, hogy random ugrálgat az ember az állások között, ráadásul a rendőrségénél elég szigorúak a követelmények. Ismertem olyat akit azért nem vettek be, mert "túl magas", katonáéknál pedig olyat aki azért nem mehetett, mert régebben volt csonttörése és az már "nem elég jó" oda.

2021. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
87%

27 Depressziós.Tudod mit jelent az?

Az meg sem fordul a fejedben, hogy ahol lakik, ott tényleg nem tudod azonnal elhelyezkedni a szakmájában?

Azt nem olvastad, hogy gyorsan kellett egy jól fizető munka, amiből eltartja kettőjüket, plusz az albérletet fizeti?Azért ott dolgozik, hogy a kérdezőnek legyen hol lakni, el tudja tartani.

Ha gyorsan kell a pénz, akkor nem lehet évekig otthon hereverézni, válogatni a munkák közt.

A rendőrséghez minek menne dolgozni?Oda külön végzettség kell, akiket anélkül felvesznek, azok szart sem keresnek.

A katonaság meg nem való mindenkinek, ahogy oda bekerül ott sem fog többszázezret keresni azonnal.

Ha nem telik lakásra és nőre minek neki?Mondjuk lakni kell calahol, a kérdező meg hazamegy, és mindjárt lesz pénze.Talál majd a pasi is olyat, aki dolgozik.

2021. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
88%

A rendőrséghez mindenkit felvesznek, aki nagykorú és magyar állampolgár, nézzétek csak még a toborzós plakátokat, az már más kérdés, hogy ott keresni nem lehet, az albérletet sem tudná fizeni belőle, egyrészt, másrészt meg a rendőrségen az van, hogy ha azt mondják, hogy Kovács, holnaptól déli határszakasz 90 napig, akkor arra az az egyetlen válasz, hogy parancs értettem. De nem is kell lemenni a határra, mivel azon a kapitányságon fog dolgozni, ahova beosztják, nem kívánságműsor sajnos.


Egyébként én nem is értem, hogy hogy lehet így összeköltözni, hogy a kérdezőnek nincs semmilyen bevétele ezek szerint? Haza kellene költözni, meg szépen megbeszélni ezt, akár barátokat is bevonva, biztos másnak is feltűnik ez az igénytelenség.


Ha még depressziós, akkor segítséget kellene kérni, szakemberhez fordulni.


25.

2021. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!