Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon igénytelen lett mióta dolgozik, büdös, lábszaga van, nem fürdik rendszeresen, mindent a kimerültségre fog! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idén tavasz óta dolgozik 3 műszakban üzemben, műszakvezető lett 2 hónapja és rettentő igénytelen. Haza jön, nem fürdik meg, nem öltözik át, abban az alsóneműben fekszik le aludni is, amiben dolgozott. A zoknit se cseréli, lábszaga van mivel acélbetétes bakancsban vannak, és iszonyat büdös. Éjszaka már kijöttem tőle, nem bírok mellette aludni. Ha meg mondom neki csak azt mondja, hogyha én is dolgoznék akkor megérteném, hogy mennyire elfárad.. igaz, én még suliba járok és nem dolgozok, de azért nem hiszem el, hogy emiatt büdösen kéne lefeküdni aludni este, és nem lehet egyszer letusolni. Na jó, hetente 1-2 alkalommal letusol, de azért az semmi. Azt se értem, hogy munkatársai nem érzik, hogy milyen büdös? Látják, hogy facebookon kivel van kapcsolatban, ugyebár velem és lehet engem is cikiznek ha érzik, hogy milyen lábszaga van, aztán azt hiszik én is ilyen vagyok, hogy ilyen emberrel élek. Pedig én nem. Mostanság annyira elegem lett, hogy felmerült, hogy elköltözöm vissza anyuékhoz és itt hagyom. Sokat eltűrtem már, de ez tényleg kezd gyomorforgató lenni.

Mit javasoltok? 26 éves egyébként és nem volt ilyen még nem ment el dolgozni, 2 éve mikor megismertem akkor pedig teljesen igényes volt.


19/L



2021. nov. 17. 11:17
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
85%
Ne vicceljél, informatikában hatalmas munkaerő hiány van. Minden kezdőt felvesznek. Tudom, mert én is ebben dolgozom és látom hogy mennek a dolgok.
2021. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

#10


Az nem indok arra, hogy ne fürödjön. Ha nem lenne szaglásom is megfürdenék, mert ha én nem érzem, más még érezheti, hogyha büdös valaki. Ráadásul együtt élünk és igazából nem covidos és nem is voltunk covidosak tudtunkkal, de nem ez volt a kérdés lényege.

2021. nov. 17. 11:42
 13/40 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező.Ha megváltozna a párod, akkor lennél még vele?Miért nem mondod neki, hogy keressen másik munkát, esetleg te is elmehetnél diákmunkára.Tényleg undorítóan él a párod, de lehet depressziós.
2021. nov. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

#13


Mondtam neki, de azt mondja itt jól keres máshol meg nem kapna ennyit és az albérlet 110 + rezsi ahol lakunk. 160 körül van havonta télen, nyáron kevesebb a rezsi. Járok diákmunkára ha kérnek diákot a környező gyárakba, de most a vírus miatt nem nagyon fogadnak beugrósokat azt mondták.

2021. nov. 17. 11:46
 15/40 anonim ***** válasza:
3%

És te mégis vele vagy!


A normális férfiaknak meg nem jut fiatal lány. :(

2021. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
26%

"7/15 A kérdező kommentje:


#6


Amikor összejöttünk még tanult fősulin. Szüleivel lakott aztán utána jöttünk el albiba. Informatikai karon végzett, csak nem tudott benne elhelyezkedni, nem volt munkatapasztalata."


Akkor a pasid nettó idióta!!!


Sereg, rendőrség, katasztrófavédelem,...de kis szerencsével még a szolgálatok is sacc/kb. azonnal felvennék!

2021. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

#16


Neki kéne keresgélni, de nem csinálja, elfogadta ezt és jár rendesen dolgozni, csak lehet tényleg depressziós lett. Azon kívül, hogy jön-megy semmit sem csinál, enni is alig eszik. Mondjuk én meg mellé leülve nem bírok enni az már más kérdés, így nem is eszek vele egy asztalnál. Mondtam neki, hogy tusoljon le de mindig a kimerültséggel magyarázza meg majd reggel.. Aztán nagy ritkán ha tényleg reggel letusol és kimossa magát a büdös lábszagból.

2021. nov. 17. 12:00
 18/40 anonim ***** válasza:
50%
pesten éltek hogy 110 csak az albérlet ?
2021. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Kecskeméten
2021. nov. 17. 12:09
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

18 Én vidéki megyeszékhelytől 35km-re lévő városban lakok, ahol munkalehetőség is alig van.Itt 35 m2 garzonokat adnak ki 75+közösköltség+rezsiért.De van, hogy ezért is 100-at elkérnek.

Ezekből kevés van, így maradnak a 1,5-2 szobás lakások, amik 85-110-ig vannak, itt a szobabérlés nem is divat, nincs rá lehetőség.

2021. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!