Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon igénytelen lett mióta dolgozik, büdös, lábszaga van, nem fürdik rendszeresen, mindent a kimerültségre fog! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idén tavasz óta dolgozik 3 műszakban üzemben, műszakvezető lett 2 hónapja és rettentő igénytelen. Haza jön, nem fürdik meg, nem öltözik át, abban az alsóneműben fekszik le aludni is, amiben dolgozott. A zoknit se cseréli, lábszaga van mivel acélbetétes bakancsban vannak, és iszonyat büdös. Éjszaka már kijöttem tőle, nem bírok mellette aludni. Ha meg mondom neki csak azt mondja, hogyha én is dolgoznék akkor megérteném, hogy mennyire elfárad.. igaz, én még suliba járok és nem dolgozok, de azért nem hiszem el, hogy emiatt büdösen kéne lefeküdni aludni este, és nem lehet egyszer letusolni. Na jó, hetente 1-2 alkalommal letusol, de azért az semmi. Azt se értem, hogy munkatársai nem érzik, hogy milyen büdös? Látják, hogy facebookon kivel van kapcsolatban, ugyebár velem és lehet engem is cikiznek ha érzik, hogy milyen lábszaga van, aztán azt hiszik én is ilyen vagyok, hogy ilyen emberrel élek. Pedig én nem. Mostanság annyira elegem lett, hogy felmerült, hogy elköltözöm vissza anyuékhoz és itt hagyom. Sokat eltűrtem már, de ez tényleg kezd gyomorforgató lenni.

Mit javasoltok? 26 éves egyébként és nem volt ilyen még nem ment el dolgozni, 2 éve mikor megismertem akkor pedig teljesen igényes volt.


19/L



2021. nov. 17. 11:17
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
94%
Keress munkát te is. Menj el a diákszövetkezethez és ne engedj ebből. Mindenképpen kell munka. Mit tanulsz éppen? Nem lehet levelezőre átmenni? Neked is kell pénzt keresni, ez így nem élet. A srác is kereshetne más munkát közben. Aztán ha lesz jobb akkor váltson. A tusolás meg 10 perc kb. Nem tart semmibe. Mosd ki a cuccait, meg küldd el zuhanyozni. Ha nem mosakszik rendesen, elszaporodnak a bacik ott lent is. Tiszta fertő az egész. Azért ez már tényleg gusztustalan. 26 èves férfi létére illene, mosakodni. Nem csodálom, hogy ki vagy. Én nem tűrném az tuti. Hál istennek én a fizetésemből, kijövök albérlettel, autóval. De nem tudom amúgy, lehet korai volt még összeköltözni. Vagy esetleg egy olcsóbb / kisebb albérletet kellene néznetek. Az a rossz benne, hogy konkrétan rá vagy szorulva. Ő etet, ő itat, ő ad fedelet a fejed fölé. Ki vagy szolgáltatva neki.
2021. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
11%
Ilyen xar a helyzet még mindig informatikában? 10 éve nem találtam állást programozóként a fővárosban. Kiköltöztem Németországba.
2021. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
29%
Ez az ára ha eltartott vagy. Nem kellett volna kihisztizni az összeköltözést, és most nem lenne depressziós a párod, mert miattad fel kellett adnia mindent, amiért eddig küzdött.
2021. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
9%
És...ott...a...popirésnél, a szőrszálakon, van már "betyárkörte"?
2021. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
0%
Amikor hazajön vedd le a cipőjét és masszírozd meg a lábát, majd vedd le a zokniját és nyald tisztára a talpát. Szerintem megérdemelné amiért egyedül tart el, ráadásul ebből még izgalmas előjáték is kerekedhet. 😋
2022. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
82%
Dobd ki ezt az igénytelen trágyát..
2022. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
76%
Igénytelen ez nem vitás. Elhiszem, hogy undorító. Viszont rád is dolgozik, eltart. Ő is mondhatná, hogy te meg belőle élsz. Szóval ha besegítenél neki, akkor lehet nem kellene ennyi munkát elvállalnia és több energiája lenne tisztálkodni. De mivel tudja, hogy úgy se mész el, mert rá vagy szorulva, így nem fog erőfeszítéseket tenni erre vonatkozólag.
2022. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
26%
Mondjuk ha nem bírod a lábszagát, akkor nem is illetek egymáshoz. A lábszagban is vannak feromonok ami hozzájárul a párválasztáshoz, szexuális élethez. Ha nem bírod a feromonjait akkor az azt jelenti hogy nem vagytok kompatibilisek egymáshoz.
2022. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Agyatokra mentek az it tanfolyam reklámok. Nem lehet elhelyezkedni kezdőként azonnal, vidéken meg pláne hosszú ideig tart.


Na mindegy, ettől még a pasi zuhizhatna, jót tesz fáradtság ellen is, vagy kérdező szerezzetek be kádat abban relaxáljon.

2023. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

38

én a kínai cipővel nem vagyok kompatibilis mindegy milyen pasi

2023. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!