Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel kihasználom őt?

Figyelt kérdés

Nekem az extrém kövér férfiak az eseteim, kb nincs határ. A párom nem ilyen, de azért túlsúlyos, 123 volt, amikor megismertem. Elmondta, hogy azon aggódik, hogy nem tetszik nekem a súlya miatt, és fogyni akar. Ekkor hirtelen csak annyit tudtam - poénból - mondani, hogy "ha nekem akarsz tetszeni, akkor inkább legyél kétszer ekkora :D". Fontos nekem az egészsége, soha nem kérném ilyenre, de ezután gyanús lett, hogy kétszer annyit eszik. Mondtam neki, hogy miattam nem kell híznia, erre ő csak annyit válaszolt, hogy majd akkor szóljak, ha már elég. Annyiban hagytam a dolgot.

Azóta kb 50 kilót hízott, és imádom, ahogy egyre kövérebb. Tényleg kihasználom azzal, hogy nem állítom le? Végül is nem kényszerítem semmire, önszántából csinálja.


2021. nov. 20. 19:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Amíg mindketten boldogok vagytok a kapcsolatban, szerintem nem kihasználás. Hogyha barátod olyan buta csak azért hízik, nehogy elhagyd, meg is érdemli.
2021. nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Komolyan vannak emberek, akik még biztatják is?
2021. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
kamu
2021. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#13: Én elhiszem, hogy vannak ilyen emberek..
2021. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

11

Köszi a visszajelzést! Nem hinném, hogy ilyentől félne, de nekem mindegy is, hogy miért csinálja, amíg csinálja :D

2021. nov. 22. 20:03
 16/24 anonim ***** válasza:
párod beteg leszel ettől ha téged ez nem zavar akkor nem is szereted. az meg hogy neked ez jön be ilyen esetben másod rangú. de te nem szereted eléggé hogy fel add a fetised. szerintem barátod jobban tenné ha keresne mást aki szereti 123 kg val vagy jó akar neki és lágalabb 90 kg ra le megy mellett.
2021. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Szeretem. Át fogunk térni az egészségesebb életre, de soha nem volt még ilyenben részem, szóval még adom alá a lovat egy kicsit, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy neki hol van a határ. Azt akarom, hogy ő mondja azt, hogy elég volt.
2021. nov. 22. 21:48
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából egy szívkoszorúér-elzáródásnál lesz az a határ hamarosan.
2021. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a csavo kerdez, aki rendszeresen koverseg fetisezik.
2021. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem kihasználod, megölöd.

Ügyi vagy!

2021. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!