Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megjelent a parom exe mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjelent a parom exe mert nincs hova mennie. Eddig birtam?

Figyelt kérdés

Jo sztori lesz.


Szüleimnél voltam el, mikor visszaértem jött a meglepetes. A parom nagyon ideges volt, nem mert szolni telefonon hogy előző este becuccolt az ex nője, mert kidobták es nincs hova mennie. Nagyon félt hogy felcsattanok, nem győzött bocsánatot kerni. Velem volt vegig, a nővel nagyon hűvös.

Nyeltem egyet, majd azt mondtam oké. Par naprol van szó.

3. napra én teljesen elvesztem letezni. Ugy jártam a lakasban mint egy kisértet össze ne fussak vele. A kapcsolatom a nővel sokáig rossz volt, mindent megmozgatott hogy kicsináljon.

Estére fulladtam ki végül, amikor is a párom szeretkezni akart, de egyszerűen megölt a tudat, hogy az exe a fal túloldalán mindent hall. Nekem ehhez nem volt gyomrom. Elsírtam magam, hogy ez az egész... ez nem megy. Párom meg először kiakad, majd vigasztalni próbál. Ezután már beszélni is alig volt erőm, de tuszkol hogy mondjak már valamit. Besokalltam, mondtam neki hogy masnap elmegyek. Az ex par nap mulva menne, de én nem tudok ebben a légkörben lenni egy percet sem.

Csalodast okoztam neki ezzel, haragszik is tudom.

Kerlek mondjatok valamit ki hogy reagált volna a helyemben, mert iszonyatosan érzem magam, azt kívánom bár ne is léteznék...


2021. nov. 21. 16:38
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
*a multban dolgozott sokat az exe rajtam, most nagyon keveset kommunikáltunk csak.
2021. nov. 21. 16:39
 2/30 anonim ***** válasza:
94%

Én lefeküdtem volna vele, de jó hangosan és feltűnően, hogy zavarjam az exet. Talán magától elment volna...


Teljesen érthető a reakciód és ne érezd magadat rosszul, mert neked van igazad. Azért csak így beállítani egy olyan személlyel, akit nyilván nem kedvelsz nem éppen a legrendesebb dolog.

2021. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Exet nem köteles befogadni…szerintem nem is egészséges föleg ugy, hogy tudja hogy nincs jó kapcsolatotok egumással. Az se igaz, hogy nincs hova mennie, mindig lesz, ha más nem akkor szálló.
2021. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

érez iránta még valamit és főleg átgondolatlan az egész már 3. napja, azt megértő, ha mondjuk egy éjszaka, de másnap menjen a barátnőkhöz, szállóda és egyéb megoldások vagy adjon pénzt neki hogy valahol lakjon...


kérdezted volna meg, hogy ellenkező esetben a párod mit szólt volna ha neked volt exed ilyet csinál...

2021. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Jézus ereje... Párod nem normális, hogy kettőtök privát szférájába engedte a nőt, még akkor is, ha sehova máshova nincs mennie... Kié a lakás egyáltalán? Mi az amúgy hogy te okozol csalódást azzal, hogy nem viseled el a volt párját veletek egy fedél alatt? Felnőtt emberekről beszélünk most, akik keresőképesek, önellátóak, nem? Mindenki meg tudja oldani a problémáját, nem? Na akkor mehet a dolgára az ex, vagy olyan haverhoz akiknek nem bassza szét a jelenlétével a párkapcsolatát.
2021. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 hét múlva meg tudja oldani, akkor nagyon nem igaz, hogy nem volt hová mennie. Az, hogy nem szexeltél vele teljesen érthető, te kerülgeted napok óta a csajt, nem várhatja el, hogy el tudd engedni magad, mintha mi sem történt volna.

Ha ezt rossz néven veszi, akkor úgysem lenne közös jövőtök!

2021. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

Hű hát bennem is felment a pumpa ahogy csak elképzeltem a helyzetet.

Én nem tűrtem volna ezt el annyira sem mint te. Megmondtam volna, hogy vagy ő megy el másnap vagy en, de akkor vissza nem jövök. Ilyen dolgot még nem hallottam amúgy , hogy ex csak úgy beköltözzön 🤨 pláne hogy előtte még szívatott is téged… biztos most is közre játszott hogy pont oda ment hozzátok. Ha nem lett volna az exe, most hol lenne ?!

Jogosan akadtàl ki

2021. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%
Majd szexel az exel ne aggodj :) Amugy meg egyertelmu h az exet nem engedjuk be... De mindegy is... Szerintem vege ennek a kapcsolatnak
2021. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%

#5 Egyértelmű, hogy a férfié a lakás.

Kérdező, a pasid a hármasszex felé terelget. Ma éjszaka lopózz át az excsaj szobájába, és rendezd le, hogy sikítva élvezzen.

2021. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Kozosen fizetjuk a lakást.
2021. nov. 21. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!