Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Épp ennyire rossz dolgot tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Épp ennyire rossz dolgot tettem?

Figyelt kérdés

A páromról van szó, akivel már több éve vagyunk együtt.

Azt már tudtam az elején is, hogy érzékenyebb fajta de nem gondoltam, hogy ennyire.

Még a nyár elején belenézett a telefonomba, amivel nem is volt semmi problémám mert nincs mit titkolnom előtte. Viszont meglátta, hogy néha nyomtam pár lájkot a női ismerősem képére és ez teljesen kiborította. Majdnem szakított is velem akkor, de sikerült megbeszélnünk és megígértem hogy többet nem fordul elő és azóta külön figyelek erre. Viszont azóta mintha nem lenne a régi és ezt ő is mondja. Mikor eszébe jut mindig azt mondja, hogy minek vagyok vele ha nekem azok a nők tetszenek, megaláztam és nem tud bennem már bízni mert biztos ugyanúgy csorog a nyálam rájuk. Számtalanszor leültem vele beszélni és nem segít, hiába mondom, hogy semmit sem jelentett nekem, én alapból így használtam a facet, volt egy jó kép s nyomtam a gombot mert én is kaptam.

Olyanokat vág hozzám, hogy ő mindig kellett engem toleráljon, a kedvességem a nők felé, a női barátomat és mostmár sok neki.

Én nem érzem úgy, hogy ennyire rosszat tettem volna. Mindig is közvetlen voltam mindenkivel, van egy jó női barátom is de általában együtt találkozunk vele, nincs hátsó szándékom. De ő aztmondja jól akar lenni de folyton ezen jár az esze, nem bízik bennem. Fogyott is sokat mióta ez van, de néha teljesen jól van, másnap meg sírni kezd.

Tényleg ennyire rosszat követtem el ? Vagy depressziós lehet és rám fogja? 28F


2021. nov. 21. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Beszélgessetek el egymással, hátha megértitek egymás motívációit, és esetleg a másik nézőpontot tisztábban látjátok.

2021. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Szakitani kell. Gyerekek vagytok meg
2021. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Ez részleteiben is gyanúsan rímel egy pár nappal ezelőtti kérdésre!

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Nem hiszem, hogy egy pár női és férfi tagja 3 nap különbséggel egyaránt a Gyakorin köt ki. Vagy trollkodsz az előző kérdező rovására, vagy mindkét kérdést te írtad ki.

2021. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én már egy jó ideje nem írtam ki kérdést, viszont ezeket meglehet, hogy ő írta mert tudom hogy használja az oldalt.

Már számtalanszor beszéltem róla, nem változik semmi kiváncsi voltam másnak mi a véleménye,valóban hibás vagyok e.

2021. nov. 21. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
És tenyleg ezek párok 🤣🤣🤣
2021. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt ilyen problémám az exemmel. Lájkoltam lány ismerőseim képét. Mindig hatalmas vita volt belőle, de számomra nem jelentettek semmit. Volt, akit már előtte is ismertem, és sosem volt hátso szándékom. Majd idővel ő már találkozott pár fiú barátjával. Most pedig a fickoja egy olyan személy, akitől nem kellett tartanom, sőt, lehordta elég szépen. Lényegében magára reflektál és nagy önbizalomhiányra ad hangot a cselekvése. Ne magadban keresd a hibát...
2021. nov. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Mot védekezel?

Már ott elb.tad az egészet.

Nem tud bízni?

Hat akkor ne bízzon.Le is út fel is út.

Még néhány hónap és a fejedre fog nőni,te meg esdekelve fogadkozol hogy jaj többet nem csinálok ilyet,jaj bocsáss meg,jaj egy xar vagyok,de vezeklek ,igenis drágám...

2021. nov. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ahogy a másik kérdésnél is szóba került, a barátnőd depressziós lehet. A depresszió nem múló rossz hangulat, hanem betegség. Támogasd őt abban, hogy kérjen segítséget pszichológus szakembertől. Egy depressziós ember a szokásosnál több figyelmet és türelmet igényel a környezetéről. Erről magyar nyelven is találhatsz cikkeket, javaslom, keress rá a témára.

Döntsd el, mennyit ér a kapcsolatotok, és ha mellette maradsz, akkor fogadd el, hogy most egy ideig több erőfeszítést kell tenned.

2021. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!