Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggodalomra ad okot, ha feltűnt hogy a páromnak nincs kint, hogy “kapcsolatban”?

Figyelt kérdés

Rákérdeztem, párbeszéd (messengeren):

Én: miért nincs kint, hogy együtt vagyunk?

Ő: már kint van

-miért vetted le?

-mit?

-hogy együtt vagyunk, csak az én profilomon volt nyilvános

-mostmár nálam is az

-de miért vetted le?

-nem emlékszem, hogy levettem volna


Tudom, “tini párkapcsolatok kategória”, de felnőttek vagyunk, ez a “párbeszéd” nekem pedig nem tetszik. Kikerül, nem válaszol, sumákol, pedig BIZTOS hogy kint volt nyilvánosan. Aztán “valaki miatt” hirtelen levette. 3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk már. Nagyon más furcsaságot nem vettem észre rajta.

Van okom aggódni?

26N/F


2021. nov. 29. 10:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem, nem üti meg.

Kezdjük ott hogy egy ilyen dolgot nem messengeren kérdezek meg.

Hanem személyesen. Megkérem nézzük meg együtt, és orvosoljuk a hibát( ha ez annyira fontos)

Utána elmondom neki hogy ez nekem rosszul esett, de most hogy visszakerült jobb. Viszont ha legközelebb is lekerül az már sajnos okot fog adni a gyanúra drágám , hogy direkt veszed le. Elmondanám hogy szeretem, de a félrelépést, csajozást nem tudnám elnézni.

2021. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonlo, nekem annyiban szerencsem volt, hogy akkor meg a Facebook jelezte az esemenyeket, igy kaptam rola ertesitest, hogy baratnom kitorolte, hogy kapcsolatban van. Ezt cselesen az ejszaka leple alatt tette meg, kb hajnal 3kor, de nekem reggel mar jelezte a Facebook. Ra is kerdeztem, aztan kiderult, hogy az exe miatt torolte ki, mert a szakitasuk utan 1 honappal jottunk ossze, es nem akarta ezzel megbantani.. Mondtam neki, hogy az exe mar mult es inkabb az en erzeseimmel kellene torodnie, mert nekem ez nagyon rosszul esik. Mondtam neki, hogy vagy visszateszi, vagy vege.. bar utolag mar banom, hogy rakenyszeritettem, inkabb ott kellett volna hagynom. Megkimeltem volna magam egy csomo szenvedestol es szerencsetlenkedestol.
2021. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mivel mi nem ismerjük, de szerinted hajlamos a sunyulásra, akkor aggódhatsz.
2021. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Atyám f..sza!

Kint volt, nem volt kint.


Szerinted majd ez lesz ami hozzásegîti vagy megakadályozza barmiben is az embert?

2021. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!