Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút választanád?

Figyelt kérdés

Az első: már egyszer együttvoltál vele,csúnyán kihasznált,nem szeretett,csak arra kellettél neki,és most megint biztos,hogy csak azt akarná,de te nagyon szeretted,még most is,átlag külsejű,beképzelt,nem sokra tart téged.


Második: még nagyon az elején tart az egész,de tutdod,hogy komolyan venne,kedves,figyelmes,intelligens,és nagyon jól néz ki,de nem érzel iránta semmit,egyszerűen csak tetszik,de talán több is lehetne belőle.


2010. szept. 5. 15:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igaz, talán az lenne a leghelyesebb döntés, ha kis szünetet tartanék, egyedül maradnék, és elgondolkoznék, idővel majd megismernék valakit, akit szeretek, és elfelejteném azt a fiút, aki semmibe vesz. Köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 5. 17:15
 12/13 anonim válasza:
Első, én pont hasonló helyzetben járok ( Fiú 15), Tudom h nagyon szeretett engem akkoriban a barátnőm. Én kihasználtam úgymond.. Nagyon megbántam. Talán lehet ő is egy második esélyt szeretne.. LEHET,hogy ő is szeret.. Szerintem első megérdemelne még egy esélyt. :S Sztem azért mondom ezt mert hasonló helyzetben vagyok és nagyon szeretem volt nőmet bármit megtennék érte , de nem tudom visszakapni.. Ráadásul az fáj, hogy mindennap látom mostmár a buszon, valamint itt lakik 3-4 házra.. Nagyon nagyon szeretem :( Valamelyik nap mikor mondta h köztünk nemlehet újra semmi....bevallom sírtam utána.. ilyen sem volt még, kicsit én is " beképzelt " vagyok néha talán, valamint átlagos külsejű, de én NAGYON SOKRA tartom volt bnőmet. 15/F
2010. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod egy kicsit is tudsz a második iránt érezni akkor őt ha pedig nem keres egy harmadikat...
2010. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!