Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan, milyen módszerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, milyen módszerrel sikerült visszatalálnod a párodhoz?

Figyelt kérdés
Nálad milyen módszerekkel sikerült elérni hogy újra jobb legyen minden?- amikor már felvetődött benned az érzés hogy lehet vége lesz ha nem változik a mostanihelyzet..
2021. dec. 1. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el par terapiara.
2021. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen, váratlanul rázúdítottam mindent mit érzek, a válás gondolatával együtt egyszer mikor ismét kiakasztott. Akkor felfogta, hogy valóban gond van, és még nagyobb lesz ha nem változik. Hát változott. Teljesen ki volt magából fordulva, mintha nem is azzal az emberrel lennék akit megismertem. Most ismét szinte teljesen régi önmaga. Előtte is mondogattam neki, hogy mi a helyzet, hogy mi a gond, de nem hatotta meg. Ekkor felfogta, hogy komolyabb a helyzet mint gondolta.
2021. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
3 liter bor... nyugodt hangulat, őszinte lelkizés reggelig....
2021. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minket a Covid miatti osszezartsag, egymasrautaltsag kozel hozott. Elotte valni akartam, no vagyok, de bepanikoltam, hogy kiszamithato tul nyugodt az eletem, es be kell potolni mindent, amit fiatalon elmulasztottam. Ezalatt be is potoltam par felrelepessel. Nagyon jo alomszeru alkalmak voltak, helyretettek azt, hogy hianyzott a massal leves. Ebbe jott a Covid, nem szorultam ra, de mikor maradtam, mindketten ujra megtalaltuk egymast.
2021. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!