Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki tényleg szeret az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki tényleg szeret az visszatalál hozzánk? Ha ketten rontottuk el.

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Megesik. Mi a sztori?
2021. márc. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Egyetértek #1el.


Viszont megjegyzem, hogy a valós, nem megszokàsra, vagy egyéb pótcselekvésre épülő visszatalàlàs ritka, mint a becsületes politikus.

2021. márc. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A visszataláláshoz valakinek meg kell tenni az első lépést. A kérdésből arra következtetek, hogy te vagy aki ezt elvárná a másiktól.

Ha ennyire vágyódsz, lépj felé és nézd meg hogy reagál, ne rá várj.

2021. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
A történet engem is érdekelne. Látatlanban nem merek semmit mondani.
2021. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Nálunk megtörtént, ketten rontottuk el, 3 hónapot voltunk külön, utána újra kezdtük. Ennek már több éve, összeköltöztünk és megtanultuk miben kell változnunk, hogy jól működhessen a kapcsolatunk.

A visszatalálás elég sors-szerű volt, teljesen közös a baráti társaságunk gyerekkorunk óta, az egyik közös barátunknak volt születésnapi bulija ahová előre megbeszéltük, hogy mindketten elfogunk menni. Ezen az alkalmon találkoztunk 3 hónap után először, facen amúgy néha beszéltünk pár szót, ki hogy van, stb.

A bulin köszöntünk, utána órákig kerültünk egymást, végül hajnalban mikor egyre kevesebben maradtunk elkezdtünk beszélgetni és egyik ritka alkalom volt, mikor láttam őt sírni. Én is bőgtem mint egy ovis. Megbeszéltük, hogy elrontottuk, de szeretjük egymást és adjunk még egy esélyt magunknak. Sokat randiztunk utána, hetekig nem szexeltünk, csak beszélgettünk teljesen őszintén, hogy ki mit hibázott stb.


Szóval röviden, igen, visszatalálhattok. De csak ha mindketten vissza akartok.

2021. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, milyen válaszokat fogsz kapni.

Igen,el tudom képzelni,de sokszor a boldogság is olyan apróságokon múlik, mégsem sikerül.

2021. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!