Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig én vagyok a szerelmesebb, a másik meg kevésbé?

Figyelt kérdés

A másik (akárkivel összejövök) ha szerelmes is, mindig én vagyok minden kapcsolatomban a szerelmesebb fél, aki jobban kötődik, aki nem akar józan sem lenni, akiben nem múlik el a köd, aki jobban fél attol hogy elveszíti a másikat, aki hamarabb tervez, mégha csak álmodozás is csak, aki teljesen elengedi megéli az érzelmeit, mindenki más meg olyan "racionálisan sszerelmes", racionálisan tervez gondolkodik, nincs igénye annyi érzeomi töltésre, meg stb.



Ami bennem van azt szinte csak az elején élik meg velem csak. Azt a ködöt, "repkedést". Vagy ha szakítok. Akkor lesz csak bennük megint köd.


A kapcsolatban meg olyan furák.



2021. dec. 2. 14:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Arrol meg nem is beszélve ha en racionálisan gondolkodnék, az durva lenne, mivel akkor vele se lennék eleve...normál esetben helyből dobnom kéne.

Érzelmi alapon vagyok csak vele. És nagyon nem ésszel. (De ezt nem mondom, mert ki tudja tényleg mit hoz a holnap)

2021. dec. 2. 14:42
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja, azt én sem értem soha, hogy miért kell az elején már gyerekről meg ilyenekről beszélni. Mármint azt meg kell beszélni, hogy kinek mik a tervei a jövőre, de azt én is utálom, mikor az elején megy a mézesmadzag húzogatás meg az ígérgetések, aztán 1 hónap után meg csak az elvárásokkal jönnek (főzzél, legyél házias, de persze dolgozz is, mindent felesbe fizessünk stb) és visszavesznek a kedveskedésből. Bár én inkább az a fajta vagyok, aki az elején lenne racionális, aztán mikor már biztos a kapcsolat és szerelmesek vagyunk, akkor lehet álmodozgatni a jövőről :D
2021. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A szerelem az nem racionalis.


Sajnos sok esetben leszunk szerelmesek olyanba, akibe valojában nem kéne.


Eleve irracionalis az egész, ahogy indul is.

2021. dec. 2. 15:36
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkit irányítanak ennyire az érzelmei, mint téged. Van, aki tud uralkodni az érzelmein, és van, akit az érzelmei uralnak. Nekem úgy tűnik, te erősen az utóbbi tábort erősíted.
2021. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én fojtottam már el érzelmeket egy kapcsolatban

Ugy jártam vele ahogy normális. Éveken át.

Nem voltam sok, nem fejeztem ki, csak amennyire igényelte, nem estem túlzásokba, racionálisan viselkedtem.


Éveken át ez az elfojtás aztán szépen kitört belőlem és robbant.


Magyaran szerintem én sérültem a korábbi kapcsolatomban.

Es az éveken át elfojtott dolgokat akarom megélni. Es gyakorta meg is lehet. Csak épp a masik átmegy racionálisba.

2021. dec. 2. 16:03
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
Neked valamilyen kötődési problémád lehet, talán személyiségzavaros is vagy. Érdemes lenne beszélned egy cihológussal.
2021. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 peca1000 ***** válasza:

Romantika függő vagy.


Keress egy hasonló pasit.


A köd pár hét- hónap alatz elillan, ez a normàlis.

2022. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!