Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv. Páromat nagyon zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Páromat nagyon zavarja, hogy sofőr vagyok. Mindig azt mondja, hogy biztos nézegetem a lányokat az utcán meg, hogy ő ezt a sofőrködést nem tudja elviselni. Hajnali 4re megyek és hamar végzek. Ti mit tennétek a helyemben? :)

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 15:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon én nem bírnám ezt...
2021. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha puszi elől elhúzná az arcát az engem is bántana.

engem már az is bánt, ha azt veszem észre, hogy ő nem puszilgat engem. ...


De én nagyon igénylem az érintést férfiként. Szerencsére a bnőm is nagyon igényli.

Nálunk ebben passzulunk, ezért más jellegű problémák vannak. :(

2021. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én is nagyon nehezen viselem anyám szerint türelmesebb vagyok meg apámnál is őt is nagyon nehéz kihozni a sodrából
2021. dec. 3. 15:36
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szerencséje. A pasik túlnyomó része már rég tovább lépett volna, mondván, hogy hisztizzen másnak, de a szabadidejét nem fogja ezzel tölteni, hogy azt hallgassa épp mit nézett és hol jár éppen és miért nem ért még haza...
2021. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én is kényeztetem amikor csak tudom de ő nekem szinte semmit nem csinál és azért ilyenkor elgondolkodok hogy akkor most mivan nekem is jólesne ha néha azért ő közeledne felém
2021. dec. 3. 15:38
 16/22 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam már hogy nem leszek elérhető néhány napig és kíváncsi vagyok keres-e de szerintem ez gyerekes próbálkozás
2021. dec. 3. 15:40
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Fura. én is nagyon türelmesnek tartom magam, de ez pont egy olyan aspektus lenne, ami felcseszne.


mármint komolyan az a baja valakinek, hogy a TEKINTETEDET emeled másra?

Tényleg?!

Komolyan az, hogy RÁNÉZEL

Hogy a másik nő testéről visszaverődő fotonokat érzékeli a szemed?! Gec...

Kiégek. Mi csukott szemmel vezess vagy mi van?

2021. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hát sajnos igen. De itt most mindenki előtt teljesen őszintén mondom hogy mióta együtt vagyunk soha nem néztem úgy más nőre. Jó volt egy időszak amikor nem voltunk együtt egy hónapig akkor beszélgettek lányokkal de csak barátilag aztán ki tudja hogy ő akkor mit csinált
2021. dec. 3. 15:44
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenykedés nálam kizáró ok. Első vádaskodás után "Gizi, ezt ne.", második vádaskodás után "Gizi, beszélnünk kell.", harmadik vádaskodás után "Gizi, ez nem működik." és viszontlátásra.


Kell ez neked, kérdező? Milliónyi nő van, aki nem vádol csajozással téged, miközben pasikat szivecskéz a facebookon.

2021. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert kimész egy címre és megállapítod, hogy szép nő lakik ott, attól nem fogsz senkit megcsalni.

Pasi vagy, és van szemed is.

2021. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!