Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz, ha a barátommal mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz, ha a barátommal mindig csak itthon vagyunk?

Figyelt kérdés

Szóval nem megyünk sétálni, meg úgy kb semerre sem...


16/L 19/F


2010. szept. 5. 20:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Véleményt kértél,azt kaptál.Az otthon ragadásotok összefügg az ő személyiségével,nem lehet külön választani a kettőt.Mivel ez téged nem zavar,így nem értem miért húztad fel magad.
2010. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Tudod miért húztam fel magam?

Azért mert ennyire leszóltad azt, akit a világon a legjobban szeretek! Csak azért, mert 19 évesen "nem nevelt"

2010. szept. 5. 20:52
 23/26 anonim ***** válasza:
Mivel én nem vagyok belé szerelmes,így nem vagyok elfogult sem.Azt írtam le,amit a te elmondásod alapján gondolok róla.Az pedig nem egy kedvező kép.Sajnos ez van.Ha pedig a moziban tényleg megdobálna kukoricával még le is hülyézném.Te szeresd továbbra is és vegyél sok dvd-t,mert nem mostanában kell mozijegyre költened.
2010. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hihetetlenül bunkó vagy!
2010. szept. 5. 20:58
 25/26 anonim ***** válasza:
Csak őszinte!
2010. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha neked otthon minden nagyon jó meg szép, akkor ne kérdezd meg mások véleményét arról, hogy NEKTEK rossz e ha otthonmaradtok. Ha meg válaszolnak, akkor köszönd meg. Fárasztó egy csaj vagy. Tényleg összeillesz a gyerekes barátoddal, akivel szégyen bárhol mutatkozni. Zsák a foltját megtalálja. Most fogsz megpukkadni.
2010. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!