Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható? Kétszer próbáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható? Kétszer próbáltam egy lánnyal,de mivel én lassú vagyok érzelmileg,de neki sokkal hamarabb kialakultak az érzelmek.

Figyelt kérdés
Ezért én kevés voltam neki, O pedig sok nekem. Rengeteg időbe telik míg megszeretek vkit. Mindig ez volt. Most harmadjára megkerestem és azt mondtam neki,hogy próbáljuk meg újra, de úgy, hogy limitek közé tesszük a dolgokat. Nem mondjuk ki hogy kapcsokat ,csak tali ,szex és így hátha a lány nem fog annyira gyorsan kötődni és én is így kapok időt ahhoz,hogy megszeressem az én lassú tempómban. Ez így elfogadható lenne ?
2021. dec. 5. 17:02
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Igen de nem merek vele újra rendes kapcsolatba lenni ,mert félek ,hogy akkor megint az lenne a vége, ami volt. És azt gondolom, ezzel visszavesz O is a tempóból és a helyén kezeli a dolgokat, és alakulnak a dolgok ezalatt. Emberileg nagyon félek tőle hogyha újra normál kapcsolatkent könyvelnenk el,akkor csúfos kudarc lenne ismét mert nem tudná kezelni hogy nagyon lassan kötődok
2021. dec. 5. 17:32
 12/36 A kérdező kommentje:
Így pedig hátha kapok időt , és O is hagy teret nekem,míg a kötődés kialakul. Mert egyébként az ideális nő lenne számomra ha tudná várni és adna nekem időt
2021. dec. 5. 17:33
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért nem ismerkedsz más lánnyal? Hiszen vele teljesen más igényeitek vannak.
2021. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Mert más nem érdekel. O érdekel ,csak egy kérdés számomra hogy működhetne. Mert szeretném ha működne. Csak ahhoz alakulnia kell és én nem tudom ezt siettetni . Más nő nem érdekel
2021. dec. 5. 17:36
 15/36 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy ezt ha elfogadja akkor próbáljuk meg .azt mondta, hogy benne van. Ez egyfajta bizonyítás is számomra, hogy tud változni és nem akarja annyira görcsösen
2021. dec. 5. 17:37
 16/36 anonim ***** válasza:
Ha ezt így meg tudtátok beszélni, akkor talán van jövője a dolognak kettőtök között.
2021. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Igen csak kíváncsi vagyok hogy bírja majd, mert ez nem könnyű ! O pedig nagyon érzékeny, érzelmes .én is az vagyok , de nekem később jönnek ezek elő ,sok idő után ..
2021. dec. 5. 17:45
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a bajom a leírásoddal, hogy másodszorra írod, hogy így ő mit fog csinálni, hogy működjön a kapcsolat.


Az igazi kérdés, hogy te mit fogsz csinálni, hogy gyorsabban szeresd meg? Mindaddig, amíg erre nem tudod a választ, szerintem nem érdemes belemenni semmilyen kapcsolatba.


Amúgy meg 1-1,5 év nagyon sok idő. Szerintem, ha valakit ennyi ideig tart megszeretni, akkor inkább keress sok barátot és ha már szereted őket, akkor kezdj párkapcsolatot.


Ezzel a lánnyal meg hagynám. Az, hogy máshogy címkézed fel a kapcsolatotokat, nem fog segíteni a jelen helyzeten, mert a csaj fülig szerelmes beléd, nem kell neki "több idő", hogy beléd szeressen. Egyszerűen érzéketlen tapló dolog ráhagyni a probléma megoldását, hogy te hónapokig filózhass tovább rajta, hogy szeretni fogod-e vagy nem.


Biztos vagy benne, hogy a lányok vonzanak amúgy?

2021. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Mindig ez volt mindenkivel. A többi lány tudta lazán kezelni ezeket ,de valahogy O nem .. kibiritott. Előző barátnőmnek ez a kötődés nem volt probléma.
2021. dec. 5. 17:48
 20/36 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom erőltetni hogy gyorsabban szeressem meg. Jön magátol mert érzem hogy jöhet , így volt az összes többi komoly kapcsolatomban is
2021. dec. 5. 17:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!