Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható? Kétszer próbáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható? Kétszer próbáltam egy lánnyal,de mivel én lassú vagyok érzelmileg,de neki sokkal hamarabb kialakultak az érzelmek.

Figyelt kérdés
Ezért én kevés voltam neki, O pedig sok nekem. Rengeteg időbe telik míg megszeretek vkit. Mindig ez volt. Most harmadjára megkerestem és azt mondtam neki,hogy próbáljuk meg újra, de úgy, hogy limitek közé tesszük a dolgokat. Nem mondjuk ki hogy kapcsokat ,csak tali ,szex és így hátha a lány nem fog annyira gyorsan kötődni és én is így kapok időt ahhoz,hogy megszeressem az én lassú tempómban. Ez így elfogadható lenne ?
2021. dec. 5. 17:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most kiborított az érzéseivel, később rosszabb lesz. Kiborítjátok egymást.

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni... legalábbis egy ideig lehet, de csak szenvedni fogtok.

2021. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Na Pont ezért van most lekorlatozva. Ez az utolsó esély hogy működhessen. Így és ilyen formában jelenleg aztán ha O ezt ki tudja várni akkor működőképesnek látom
2021. dec. 5. 18:00
 23/36 A kérdező kommentje:
Úgy beszéltük meg hogy ez a harmadik próbálkozás. Ha igy sem működik akkor befejezzuk végleg
2021. dec. 5. 18:01
 24/36 anonim ***** válasza:
Sok nő van,aki olyan mint a volt barátnőid és elfogadja milyen vagy. Aki nem akarja hogy rögtön érezz iránta. Még mindig azt javaslom hogy keress olyat.
2021. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Ha bebukjuk ,így lesz !
2021. dec. 5. 18:10
 26/36 anonim ***** válasza:
0%
A nők ezért szeretnek ki hamar , mert állatias ösztön szerint a fellángolással tévesztik össze a szerelmet.
2021. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Hihető lenne, ha a szex nem menne. De így csak kamuzol neki.
2021. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Utolsó : te már csak mégis jobban tudod ,mint én magam !!! Kösz a felvilágosítást !!!!
2021. dec. 5. 18:18
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy értem a problémádat, de ez a lány szemszögéből nézve nem éppen fair dolog.

Persze, hogy ő is beleegyezett, mert szerelmes beléd. Mi mást tehetett volna. Vagy elveszti akit szeret, vagy belemegy egy szexkapcsolatba, és így kap belőled egy kicsit.

Na ez az ami nagyon nem fair a részedről.

Te ugye ezek után is megkapod a szokásos szexadagodat, szegény csaj meg várjon hátha kialakulnak az érzelmeid. Ami vagy lesz, vagy nem!

Mivel ez már a harmadik próbálkozás, sanszos, hogy más szempontból sem illetek össze, csak ezt nem írtad le.

Megértem én, hogy sok idő kell neked az érzelmekhez, de azért ne úgy kezelj egy kapcsolatot, hogy várunk 1-2 évet, aztán majd úgyis megszeretem, mert a szex jó vele, meg biztos dekoratív is.

Ha a személyiségetek annyira passzolna, már rég nem kellene "ellöknöd" magadtól, hanem örülnél ha minél többet veled lenne.

De mivel ő neked túl sok, ott valami személyiségbeli különbözőség is van a dologban.

Azért egy nőt 1-2 évig "használni" (tudom, hogy ez erős kifejezés), nem éppen fair dolog, mert így visszaélsz azzal, hogy ő szerelmes, és mindenbe könnyen beleegyezik.

Te meg nem akarsz egyedül maradni, és így biztosítva van a heti szexadagod, hát ez nem szép dolog!

Tudom egy férfi ezt másképp látja, de én nőként ezt átérzem, mert már velem is csinálta ezt egyszer valaki! Remélem nem te voltál!

Most nyugodtan le lehet pontozni amiért ezt le mertem írni!

2021. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Ha sikerül ezt az időszakot kibirnia, akkor nekem O tökéletes nő. Ezt kell bizonyítania. Ha továbbra is jönnek elő a tulajdonságai akkr vége. De így,hogy kimondtuk,ez nem kapcsolat , így neki is tudnia kell a helyén kezelni a dolgokat. Ez a próba!!! Ha így is túl sok és nem érti, azonnal vége lesz köztünk mindennek
2021. dec. 5. 19:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!