Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, ha egy lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy lányról kiderül, hogy megcsal, utána ő kezd el sírni, magyarázni?

Figyelt kérdés
Ja meg csodálkozni, hogy szakítok vele. De ugyanez a barátaimnál. Mintha ők lennének az áldozatok nem a férfiak.

2021. dec. 7. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
F***ért kell konstans általánosítani. Pasik is ugyanolyan arányban csinálják ezt, maximum pont olyan a szerencséd, hogy nem a te környezetedben. Iszonyatosan idegesítenek az ilyen értelmetlen kérdések, vegyél már használatba egynél több agysejtet, kérlek...
2021. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Én sem értem.

Párommal stakitás után mással voltam, ő ettol fuggetlenul megcsalásnak vette. Hát nem en sirtam meg kapartam, hanem ő hogy menjek vissza.

2021. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Mindig ők az áldozatok! Akkor is, ha nem!


Ezt jól jegyezd meg! Egy férfi sosem lehet áldozat!

2021. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Mert a megcsalás ugy jo meg izgi ha van kit megcsalni.


Ha az illető kilép akkor már semmi nem jo meg izgi a másikkal.

2021. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert jól keres a pasija, anyagi biztonságot ad neki és ezt nem akarja elveszíteni. A nők a sírással gyakrabban manipulálnak.
2021. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Ezt nevezik manipulációnak, aki hülye az bedől. Fordított nemekkel szintén így van, az sem különb.
2021. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Engem nem nagyon manipulált, csak érdekes, mintha én bántottam volna őt azzal, hogy megcsalt.
2021. dec. 7. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább az a jellemző, hogy téged hibáztatnak miatta. Hogy nem foglalkoztál velük eleget.
2021. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha a férfi csalja meg a nőt, az a férfi hibája, mert szemét disznó, aki nem bír a farkával. Ha a nő csalja meg a férfit, az is a férfi hibája, mert nem adja meg a nőnek, ami kell neki. A mai feminista világban ez így megy.
2021. dec. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

9. Ugyanezt látom. Elég csak megnézni a kérdések többségét itt a megcsalás kategóriában.


"Ha a férfi csalja meg a nőt, az a férfi hibája, mert szemét disznó, aki nem bír a farkával. Ha a nő csalja meg a férfit, az is a férfi hibája"


Kb. e mentén születik a legtöbb válasz.

2021. dec. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!