Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyunk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyunk a párommal zavarban szex előtt?

Figyelt kérdés

Teljesen nem értem a reakciónkat, konkrétan zavarban vagyunk mindketten ahhoz is hogy kezdeményezzünk. Amikor elkezdjük az előjátékot

akkor is zavarban vagyunk még. Akkor múlik el amikor már magvan maga az aktus.


2.5 éve vagyunk együtt, 34-36 évesek vagyunk.

Kapcsolatunm elején álliatas volt a szex, minden jött ösztönösen, volt hogy gyengéden, volt hogy vadabban.

Aztán neki egy lelki trauma miatt merevedési gondjai lettek, ritkán sikerült a szex, aztán meg nekem volt olyan nőgyógyaszati gondom hogy jó ha havi 1-2 alkalom összejött, de akkor is "óvatosan".

Mára már A merevedési gondjai rendbe jöttek, nőgyógyaszati gondom kezelve van...szóval már minden klappol, de lelkileg valami még sem. nem "mer" egyikönk se kezdeményezni, ha mégis akkor zavarba jövünk, rendesen elpirulok, takaró alá bújok mint egy tini olyan szégyellős leszek. Nem a testem szégyellem... hanem maga a szex tesz szégyellőssé.

Párom mondta hogy biztos elszoktunk egymastól, dehát kapcsolatunk elején alig ismertük egymást, mégis jól ment a dolog, szóval tuti nem a gond. Snem értem. Szerintetek ez mi lehet?



2021. dec. 7. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

ez teljesen egyértelmű.

a szex legtöbbször amúgy is a kapcsolat elején megy a legjobban. újdonság, izgalom, lángoló szenvedély.

de a ti esetetekben ráadásul azóta elég sok negatív dolog kapcsolódott hozzá, nagyon megritkult alkalmak, különféle kudarcok

és attól, hogy az okok elmúltak, fejben még ott a szorongás.

2021. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Igen de nem parázunk vagy szorongunk, én inkább azt érzem hogy hmm.. "ciki" vagyok, ciki lennék ha olyan vadmacskás lennék mint az elején. Nem tudom ezt hogy tudnßm elmagyarázni.
2021. dec. 7. 22:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor úgy mondom: bár a fizikai problémák elmúltak, a fejetekből a negatív lelkiállapot még nem múlt el. nem tudtok kezdeményezni, nem tudtok felszabadultak lenni, kényelmetlenül és furcsán érzitek magatokat, ha szexre kerül a sor.
2021. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen ez igy van, nem tudom higy lehetne ezt oldani.
2021. dec. 7. 22:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szóval a kudarcok nyoma, illetve elszokhattatok egymástól (azon a havi 1-2 próbálkozáson túl mennyi szexuális, erotikus tevékenység volt köztetek a problémás időkben?)
2021. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pont az elején szar a szex, mikor nem tudod, mi a jó a másiknak.
2021. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 a legelején tényleg nem, de ha odafigyeltek egymásra, nagyon hamar kiderítitek (ha meg nem figyeltek egymásra, megette a fene)
2021. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
5. Hát igaz, hogy nem sok :/ lehet ez is (volt) a baj
2021. dec. 7. 23:17
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

és mostanában? szexen kívül mennyire van csókolgatás, kényeztetés, izgatás, csak úgy?

ilyenekkel jól vissza lehet hozni a dolgot. fedezzétek fel újra a mindenféle örömöket, csak úgy tét nélkül (tehát nem kell belőle aktusnak lennie, csak ha szeretnétek)

2021. dec. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
2. ja vadmacskásnak lenni szexben, az nagyon ciki egy nőnek... ide tényleg pszihologus kell :D ahelyett hogy beszélgetnétek erröl,és végre felhőtlenül élveznéznétek egymást , inkább csináltok problémát magatoknak
2021. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!