Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal elhatároztuk hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal elhatároztuk hogy többet nem fogunk szeretkezni. Szerintetek ez hatással lesz a kapcsolatunkra?

Figyelt kérdés

Azért döntöttünk így mivel abbahagytam a fogamzásgátló szedését egészségügyi problémák miatt. Ezek után megszakításos védekezéssel szeretkeztünk ami nem jött be mivel a páromnak nehéz volt kontrollálni magát és sosem tudta kivenni időben ami miatt kétszer is eseményutáni tablettát kellett bevennem. Utána óvszerre váltottunk ami szintén nem vált be. sem ő sem én nem élvezzük a szexet valahogy mindig lecsúszik vagy mindig valami probléma jön közben ami miatt nem tudjuk elengedni magunkat. mai nap elhatároztuk hogy többet nem szeretkezünk mert mindig csak azt stressz és az aggodalom következik a szex után. Szeressük egymást és mindkettőnk részéről ez a legjobb megoldás Hisz se ő sem én nem élveztük a szexet az utóbbi időkben.

Párom 30 éves én 22 és ő megígérte hogy nem fog elhagyni emiatt és nem a szex miatt szeret amit persze tisztelek benne de valahogy mégis aggódom hogy egy idő után a kapcsolatunk rovására fog menni. Valaki közülletek van hasonló helyzetbe? Mikre számíthatok? Szerintetek egy kapcsolat működhet szex nélkül?



2021. máj. 16. 15:19
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
*8 hónapja vagyunk együtt
2021. máj. 16. 15:20
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Ez elég gyengusz kamukérdésnek tűnik, vagy csak extrém naiv vagy.
2021. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem, biztos, hogy nem fog ez így működni, főleg, hogy mindkettőtöknek igénye lenne rá.

Keressétek tovább a lehetőségeket, nem értem, hogy lehet feladni, pláne, hogy még csak pár hónapot próbálkoztatok csak. (Abból kiindulva, hogy 8 hónapja vagytok együtt.)

2021. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Hú az lesz a legjobb, ha ti nem szexeltek, nehogy véletlenül gyereketek legyen.
2021. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
48%

Ennyi hülyét!


Kivenni a világ legegyszerűbb dolga. Még ennyire is képtelen?!

2021. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
39%
Mondjuk azt elég nehezen tudom elképzelni hogy nem érzi mikor jön el a pillanat,és nem tudja időben megszakítani az aktust.Én ha így védekeztem mindig biztonsággal,időben ki tudtam szállni.Mert annyira egyértelmű mikor jön a pillanat...
2021. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
Egy 30éves pasi nem fogja bírni,majd másokat dug meg.
2021. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

,,Kivenni a világ legegyszerűbb dolga”

Neki nem egyszerű mert előttem együtt volt valakivel akivel sose kellet kivegye mert használt fog.tablettát.

2021. máj. 16. 15:34
 9/34 A kérdező kommentje:
7 évig voltam együtt
2021. máj. 16. 15:34
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Még egyáltalán nem merítettétek ki az összes lehetőséget. Kérj egy időpontot a nőgyógyászodtól és beszéljétek át az összes lehetséges módszert! Ha a jelenlegi orvosod csak a tablettát meg a gumit ismeri, akkor másik orvost kell keresned. Butaság lenne 22 évesen lemondani a szexről, ráadásul nem is életszerű. Ez az egyik. A màsik, hogy a szexualitás nem csak hüvelyi behatolásból áll. Egyéb módokon is el lehet jutni az orgazmusig.

És ne legyenek illúzióid, egy egészséges 30 éves férfi nem fog szexmentesen élni. Ha te nem szexelsz vele, akkor majd szexel vele más.

2021. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!