Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg haragszik még, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg haragszik még, vagy ez már érzelmi zsarolás?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt a párommal és nemrégiben sikerült jól összeveszünk. A vita kirobbanása főleg az én saram volt (szégyen, de csúnyán hisztiztem). Még akkor elismertem, hogy ezt nem kellett volna, bocsánatot kértem, amit ő figyelmen kívül hagyott. Másnap is küldtem neki bocsánatkérő üzenetet, amire csak annyit reagált, H nagyon nem esett neki jól a múltkori és H hagyjuk a témát. Utána napokban is kértem tőle bocsánatot, hiszen tényleg az én saram volt, vállaltam a felelősséget. Csak annyit tudott hajtogatni H haragszik és hogy mennyire rosszul estek neki a dolgok. Miután 4 napig próbáltam bocsánatot kérni tőle, de ő folyton elutasító volt és pár szavas üzenetekkel válaszolt csak, megkérdeztem tőle, megkérdeztem tőle H akarja-e egyáltalán folytatni, ha szeretné, nem jelentkezem többet, nem próbálkozom (tudom H én robbantottam ki a vitát egy egyszerű hisztivel, de úgy érzem mindent megtettem utána, elismertem, többször bocsánatot kértem, ennél többet nem tudok tenni). Erre csak annyit írt H nem akarja abbahagyni, ő ilyet nem mondott. Ennyit írt. Most össze vagyok zavarodva, hiszen lassan egy hete büntet az ignoralassal, hallgatással, egy szavas válasz üzenetekkel. Nem tudom, ennyire megbantottam, vagy ez már a részéről inkább érzelmi manipuláció, büntetés? Annyira nem volt nagy dolog amin összevesztünk, hogy ennyi ideig haragudjon..

2021. dec. 9. 18:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%
Min vesztetek össze és a te hisztid milyen volt? Durva dolgokat vágtál a fejéhez?
2021. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Azért se értem, mert eddig minden ok volt, nagyjából minden nap beszéltünk. Első konfliktus és ez van. Amúgy alapból nem szoktam hisztizni, rossz periodusban voltam, ezt el is mondtam neki (hisztit ugyanúgy utálom). Ami még fura, H ha eddig ha vlmiert én ignoraltam (munka stb miatt, nem pedig sertodesbol) akkor mindig kérdezte haragszom-e rá. Vagyis úgy néz ki, neki ez nem ismeretlen manipulacios módszer
2021. dec. 9. 19:41
 13/27 anonim ***** válasza:
83%

"Ami még fura, H ha eddig ha vlmiert én ignoraltam (munka stb miatt, nem pedig sertodesbol) akkor mindig kérdezte haragszom-e rá."

Szerintem ha nálad nem is, a párodnál volt gond. Úgy érezte hanyagoltad, utána meg jött a veszekedés, és most ő ignorál. Ha elege van és azért, lehet érthető, persze függ attól, te mennyire hanyagoltad a munka miatt. Ha pedig érzelmi zsarolás a részéről, akkor az gáz.

2021. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
49%

Előző vagyok.

Érdemes a munka és a párkapcsolat között megtalálni az egyensúlyt. Mennyire hanyagoltad őt a munka miatt? Plusz min vesztetek össze? Ezt még nem írtad le.

2021. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem volt durva hiszti. Úgy indult, azt hitte mérges vagyok rá, mert röviden válaszoltam, pedig csak mást csináltam. Ezen megsértődött, én elmagyaraztam mi történt. Ezen összevesztünk. Aztán a veszekedés közben eltűnt chatrol, ez nem esett jól és ezen behisztiztem. Erre ő se reagált szépen aztán még jobban osszekaptunk. Aztán mikor nem válaszolt, írtam neki H ok, vettem a lapot, és H szia.+azt hittem le akart koptatni) Erre ő hogy csak telefonált, és amúgy is minek kell azonnal válaszolni (persze, nem kell, de egy chaten osszeveszeskor azért illene). És hogy ezen tök felhúzta magát és be is vett nyugtatót. Úgyhogy az egész egy totál értelmetlen, gyerekes hiszti volt mindkettőnk részéről.
2021. dec. 9. 19:49
 16/27 anonim ***** válasza:
89%

Így megtudva ezt, hogy ennyitől megsértődik és minden baja van, hogy épp rövidebben írtál... a helyedben fejvesztve menekülnék tőle. Nekem is volt dolgom ilyen pasival, nagyon kattant volt.

Ki akar téged sajátítani, elméleteket gyárt a fejében stb.


:O

2021. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
88%
Ez alapján inkább manipulációnak tűnik amit művel. Elég hihetetlen szituáció, hogy pont veszekedéskor pont telefonál és ezért nem ér rá, miután te röviden válaszolgatsz neki... Mintha vissza akarta adni neked azt, hogy nem csak rá figyeltél. Ez már önmagában gyerekes, plusz nagyon gáz is, mivel ezek szerint nem hitte el amikor elmondtad, hogy nem vagy mérges rá, csak mással foglalkoztál.
2021. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Csak röviden válaszoltam neki , úgy ignoraltam. Amúgy nem szoktam ilyet tenni. Bár most jut eszembe, a veszekedés előtti nap buliztam nélküle. És éjszaka közepén írt és arra nem válaszoltam. (Ha nélküle bulizom, mindig ír éjjel). Lehet ezzel függ össze, nem tudom. Eddig nem volt gond ha mentem
2021. dec. 9. 19:53
 19/27 anonim ***** válasza:
88%
Basszus, akkor nem te hisztiztél, ő kezdte a hisztit. A manipulációja működik is, hiszen magadat hibáztatot. Az ilyenektől jó minél hamarabb megszabadulni.
2021. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%
Lehet rosszul esett neki, hogy nem válaszoltál. Sőt megkockáztatom, hogy nem tetszik neki, hogy nélküle bulizol. De nem értem ezeket miért nem mondja. Helyette manipulál... Gyerekes nagyon.
2021. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!