Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg haragszik még, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg haragszik még, vagy ez már érzelmi zsarolás?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt a párommal és nemrégiben sikerült jól összeveszünk. A vita kirobbanása főleg az én saram volt (szégyen, de csúnyán hisztiztem). Még akkor elismertem, hogy ezt nem kellett volna, bocsánatot kértem, amit ő figyelmen kívül hagyott. Másnap is küldtem neki bocsánatkérő üzenetet, amire csak annyit reagált, H nagyon nem esett neki jól a múltkori és H hagyjuk a témát. Utána napokban is kértem tőle bocsánatot, hiszen tényleg az én saram volt, vállaltam a felelősséget. Csak annyit tudott hajtogatni H haragszik és hogy mennyire rosszul estek neki a dolgok. Miután 4 napig próbáltam bocsánatot kérni tőle, de ő folyton elutasító volt és pár szavas üzenetekkel válaszolt csak, megkérdeztem tőle, megkérdeztem tőle H akarja-e egyáltalán folytatni, ha szeretné, nem jelentkezem többet, nem próbálkozom (tudom H én robbantottam ki a vitát egy egyszerű hisztivel, de úgy érzem mindent megtettem utána, elismertem, többször bocsánatot kértem, ennél többet nem tudok tenni). Erre csak annyit írt H nem akarja abbahagyni, ő ilyet nem mondott. Ennyit írt. Most össze vagyok zavarodva, hiszen lassan egy hete büntet az ignoralassal, hallgatással, egy szavas válasz üzenetekkel. Nem tudom, ennyire megbantottam, vagy ez már a részéről inkább érzelmi manipuláció, büntetés? Annyira nem volt nagy dolog amin összevesztünk, hogy ennyi ideig haragudjon..

2021. dec. 9. 18:28
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez nekem is manipuláció szagú... még nem volt dolgom ilyen pasival.csak nem értem, nem gondol bele, H előbb-utóbb megunom a pitizést?
2021. dec. 9. 20:31
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

Ez mintha az en páromról szólna. Ő olyan, hogy nem mondja el ha baja van, inkább magában őrlődik. Ha rosszul esik neki vmi ignoralja egyik percről a másikra az illetőt. Nem téged büntet, egyszerűen ilyen a természete, hogy vki megbántja, mély depresszioba zuhan, ugy érzi, nem érdemelte meg, és ki akarja lökni az életéből. Túl lép rajta. Csak már nincs egy barátja sem.

Utálja ha hangosabban (idegesen) odaszolok neki. Szerintem ezek az emberek lesznek egy idő utan függők tudatmodosító szerektől. Vagy lesznek érzéketlenek. Nem tudsz velük mit csinálni. Ha tudtál vele előbbre jutni majd írj, én is hasonlo helyzetben vagyok most

2021. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy a te párod is ilyen. Előrébb nem hiszem hogy fogok vele jutni, nem hiányzik az életemből egy ilyen kapcsolat, nagyon nem szeretem a játszmákat, gyerek koromból kijutott ebből bőven (én hülye meg eleinte belementem). Nektek azonban sok sikert, úgy látszik, te türelmesebb vagy ;)
2021. dec. 9. 22:32
 24/27 anonim ***** válasza:
59%
köszi, mi már több év óta együtt vagyunk :) kénytelen vagyok harcolni érte és nem feladni. Egyébként régebben is így volt, hogy mikor sokat próbálkoztam jobb kedvre deríteni, akkor elzárkózott, mikor végül sírva omlottam össze akkor megolelt és kibekultunk.
2021. dec. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, amit írtál, az ugye tudod, hogy nagyon gáz viselkedés? Hogy addig játszmázik, hogy a másik összeomlik, és után anagy kegyesen megbocsát? Tehát eleve ez volt a célja, hog yösszeomoljon a másik...


Még biztosan fiatalok vagytok. Én így közel a negyvenhez, hadd mondjam el nektek, hogy egy egészséges kapcsolatban nincs ilyen, hogy érzelmileg manipuláljuk meg túráztatjuk a másikat. Bármi félreértés, veszekedés vagy sérelem merül fel, azt még aznap meg kell beszélni. De semmiképpen sem egy hétig húzni egy apróságot, cseten...


Kívülállóként én úgy látom, az egész azért van, mert a barátodnak nem tetszett, hogy nélküle mentél bulizni. Azt akarja elérni, hogy ne menj el sehova, kontrollálni akar.

Lányok, ne hagyjátok, hogy egy lelki toprongy uralkodjon rajtatok. Annak soha nincs jó vége. Az ilyennek sosem lesztek a párja, csak egy alárendelt fél.

2021. dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Sajnos egyre inkább nekem is az a véleményem, hogy a buli volt a fő ok és hogy akkor nem válaszoltam neki csak reggel. Mondjuk utána normális volt, pár uzenetvaltassal később kattant be... nem hittem volna, nem mondta hogy zavarja hogy elmegyek, annyit írt, H de jó nekem... aztán később jött az éjjeli üzenet, amire csak reggel válaszoltam.viszont nem értem, ha vlk kontrollálni akar, akkor az inkább ott van, nyomul, nem pedig ignorál...furi
2021. dec. 10. 11:58
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
kibekultunk. és nem kerestem már akkor :) mindig így van. Egy próbát neked is megérne :)
2021. dec. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!