Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon sokszor nem áll ki értem. A testvérei le kezelő módon beszélnek velem. Nem tesz semmit, annyit mond, hogy "de hát én megvédtelek". Hozzá tenném, hogy szerintem az nem megvédés ha nyuszin szól nekik. A másik dolog pedig, hogy sokat hazudik nekem. Például, hogy egy sört ivott nem kettőt, aztán később mondja el, hogy igazából kettőt ivott. Múltkor játszani akartam vele, megharaptam a kezét és játékból pofon vágtam, de tényleg játékból, nem is csattant meg semmi, ő pedig kezet emelt rám, nem is egyszer. Nem ütött meg, de az öklét össze szorította és felém ütött, de azt mondta csak hogy ijedjek meg és ő is játékokból csinálta. Volt hogy a homlokomba mart bele erősen.

Nem őt szeretném hibáztatni mindenért, tudom, hogy én is hibás vagyok valahol, de nem tudom mit tegyek. Ti mit tennétek a helyemben?


2021. dec. 11. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
keresnék olyat, aki gyávaságából származó fusztrációját nem a párján vezeti le...
2021. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm egyes. Őszinte leszek,de ezt neki is elmondtam, hogy ha nem változik meg, akkor januárban ott hagyom. Nem tudok több esélyt adni. Főleg azok után, hogy már a kapcsolat elején kibeszélt mindig a nővérével. Azt írta a nővérének, hogy egy lány sem ér annyit, hogy rosszban legyenek. (rám gondolt, hogy én nem érek annyit, hogy miattam ők rosszban legyenek.)

Nem is értem miért kéne miattam rosszban lenni, sosem szerettek a család tagjai 😔

2021. dec. 11. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Eddig is türelmes voltál.


Náluk nem csak a sráccal van gond hanem a családdal is.


És ez a család sajnos vele együtt jár...nem biztos, hogy a jövőben ez lesz számodra a járható út a párkapcsolati boldogságod felé.

2021. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit
2021. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanulj a mostani hibádból.
2021. dec. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!