Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szörnyen megalázva érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen megalázva érzem magam Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve egy párt alkotok a baratnőmmel. Mind a ketten 25 évesek vagyunk.

A kapcsolatunk nem indult valami jól az elején és elég sokat veszekedtünk. Én olyan típus vagyok aki nem szereti kiteregtni a magánéleti gondjait, de a barátnőm igen. A legjobb barátaival mindig megbeszéli a gondjait és ezek miatt is sokat veszekszünk, mert megigértettem vele, hogy ilyet nem fog többet csinálni

Egyszer elolvastam egy nagyon jó fiú barátjával a Facebook üzeneteit és elég sokat beszéltek rólam, szörnyű stílusban, és nagyzolt egy pár problémát. Megalázva éreztem magam és összetörtem. Mivel rengeteget veszekszünk, mondtam, hogy bele néztem a telójába (mindig megengedi, hogy belenézzek, de nem szoktam, mert bízom benne, de most érdekelt, hogy miről bedzélgethetnek ezek ketten) és,elolvastam a beszélgetéseit rólam. Nagyon nyugodtan kezelte az egész szituációt,szinte úgy mintha mi sem történt volna,olyan erzéketlenül válaszolt a kerdéseimre hogy meg is ijedtem tőle, mert nem ismertem azt az oldalát. Mondta, hogy örül, hogy elolvasta, viszont engem6elképesztően gyötőr a bánat, hogy életem szerelme ilyen megalázó stílusban, lekezelően, tiszteletlenül írt szakításainkról (pár naposak voltak) mint egy tini. Rendesen kiparodizáltak.(persze ezek akkor voltak amikor szakítottunk, és most minden jó volt köztünk, csak ezeket olvasva... Huh... Ilyet soha nem éreztem) És a barátnőm felhozta újra a szakítást, de most meg bánja, hogy ilyeneket írkált azzal a barátjával, és mondja, hogy nagyon szeret és fontos vagyok neki. Én is szeretem őt, de ez nagyon rosszul esett tőle

Szerintetek mit kéne tennem?


2021. dec. 20. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Te egy csicska vagy csak a kapcsolatban
2021. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2021. dec. 20. 21:05
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ti nem együtt fogtok megöregedni.


Én addig játszanék csiki-csukit amíg nem jön életem nője. Addig meg használd ezt.

2021. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom, hogy hasonló helyzetben ezt hogyan oldanám meg, de ha ez egy olyan fiúbarát lenne aki csak csorgatná a nyálát a barátnőmre, akkor bátran megköszönném neki, hogy lelki szemetest játszik és hozzátenném, hogy azért a nap végén én dugok a barátnőmmel, nem pedig ő.


Ezek után garantáltan lekopna. Ha valami régi gyerekkori barát vagy meleg akkor azért ilyet nem játszanék el.


Tudom, ez is gyerekesnek tűnhet, de semmivel sem kevésbé gyerekes, mint amit említettél.

2021. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De ő életem nője. Soha nem kaptam senkitől ennyi mindent amit rámfordított energiát. Önzetlen,és mindig ad. Sose kér vissza semmit. Én vagyok bizalmatlan az előző kapcsolataim miatt és ebből fakadnak a viták. Annak a barátjának is leírta, hogy fontos vagyok neki, de a sokadik szakítások után kezdett el igy beszélni rólam. Ő számomra a főnyeremény.
2021. dec. 20. 21:18
 6/20 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló

Közép suli óta ismerik egymást, és a srácnak már felesége van. Nincs köztük olyan beszélgetés ami féltékenységre ad okot

Csak ez ahogy beszélt rólam... Szörnyű

2021. dec. 20. 21:20
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

"Ő számomra a főnyeremény"


Akkor nem kukáznád ennyiszer.

2021. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi voltam miket beszélnek

Mert szinte minden nap egy pár mondatot váltanak

Ahogy olcasgattam vissza az üzeneteket, akkor bukkantam rá ahogy rólam beszélnek

2021. dec. 20. 21:42
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Mekkora egy pancser vagy 😅😅🤣🤣
2021. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok veszekedés, többszöri szakítás , kibeszél, nem tisztel.

Mitől ő életed szerelme? Én úgy látom, hogy számára te nem vagy az.

2021. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!