Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a rendetlen párombó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a rendetlen páromból, mit próbáljak még?

Figyelt kérdés

Minden szanaszét, ahol lerakta vagy használta. Nem érdekli a rendetlenség, kupi van, csak akkor kezd el “pakolni”, ami emiatt több órás programra nyúlik, ha szinte balhézok. Amit nem akarok, mert nekem se jó érzés házisárkánynak lenni ilyenkor.

Anyuka pici fia, sosem kellett elpakolnia (se az apjának, náluk otthon a nő dolgozik, annak ellenére, hogy teljes állásban dolgozik, ezzel nyilván nem értek egyet).


Próbáltam szépen, pakoljunk együtt, csúnyán, türelmemet vesztve kiabálva... csak ideig-óráig tart, magátÓl SEMMIT nem vesz észre. Ami, ha nem vagyok mondjuk egy hétvégén, káoszba fullad, hazamegyek és vagy 1. órákig pakolok, erről már elvi okokból leszoktam, vagy 2. megint balhé, mert kérem, pakoljon el MAGA után, és akkor jön a hiszti, meg az 5 évesekre jellemző sértődés.


Higgyétek el, mióta együtt élünk, próbálom ezeket... már pàrterápián is jártunk, ott akkor megérti, hogy ez nekem sz**, majd 1 hét múlva folytatódik minden előrről... (mondjam annyit megtanult, hogy evés után nem hagyja az asztalon a tányért és vonul el mint egy szállodában, mert náluk ez a rendszer...)


A kérdés apropója az is, hogy idén valószínűleg megkéri a kezemet. El tudom képzelni, hogy ez hova fejlődhet, gyereket így hogy merjek neki szülni?

Költői kérdés, úgy végezném majd, mint az anyja, házicselédként...


Nagyon szeretem de ezt már nem bírom tovább és most akarok változtatni, házasság előtt.

már teljesen reménytelen vagyok ennyi év után...



2021. dec. 22. 16:10
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
18%

Ez a klasszikus 'én itt nyomom meg a fogkrémes tubust' ő meg mindig égvehagyja a lámpát esete. Banális apróságok, de ha nem vagy képes átlépni rajta akkor kettő dolgot javaslok:

- erőszakold meg magad és lépj túl rajta

- ne házasodjatok össze


De abból amit leírtál inkább a második.

2021. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
97%
Ha már most van olyan tulajdonsága amit nem bírsz elviselni, nincs dolgod vele. Tudom, okoskodásnak tűnik, hidd el, nem az. Neki nincs igénye a változásra, csak eljátszani fogja a kedvedért ideig-óráig. Aztán jönnek a gyerekek.
2021. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ahogy beszelsz rola (jogosan) mindent elarul. Nem hagynam mar hogy elerjen addig a kapcsolatunk hogy megkerje a kezem, hanem elhagynam.

Ha gyereket szulnel neki nehezebb lenne. Faradt lennel, tele feszultseggel. Nagy szukseged lenne a segitsegere, es ha annyira nem kepes hogy felnott ember letere rendet hagy maga utan, akkor egy gyermek felnevelesere megis hogyan lenne?

Nem becsmerelni akarom, csak nekem a csaadom tagjai ilyenek sajnos. Mar nem elek otthon, de amig otthon eltem folyamatosan ez volt. Sajnos tudom mirol beszelsz. Ez csak rosszabb lesz. Ne hozd magad kellemetlen helyzetben, hogy majd mikor elotted terdel a gyuruvel, nem tudod majd mit mondj neki.

2021. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
97%
Férfiként írom, hogy teljesen megértelek. Ne essen már nehezére evés után elpakolni egy tányért, vagy a büdös zoknit bedobni a szennyesbe. Azért ez már pofátlanság. Nem vagyok én sem egy tisztaságmániás, de a kupit nem szeretem. Ha ezt többszöri felszólításra sem érti meg, és még párterápia után sem, akkor teljesen jogos, hogy elfogy a türelem. Nem vagy a csicskája. Ne félj kimondani, hogy ha ezen SÜRGŐSEN nem változtat, akkor elhagyod. Hátha észhez tér. Ha mégsem, akkor viszlát. Másból úgysem ért:)
2021. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Azért a rendetlenség és kosz nem egy fogkrémes tubus esete.. azzal nekem mindegy, mit csinál, de ez mindkettőnkre hatással van, és én azt vallom, hogy a férfi nem segít otthon, hanem azért dolgozik a háztartásban, mert Ő IS hasznalja a lakást.
2021. dec. 22. 16:17
 6/59 anonim ***** válasza:
11%
De, pont az az eset. Irritál és nem tudsz túllépni rajta. Azt csak a jóisten és Mária tudja, hogy ezzel az elméleteddel mire mész, de van egy olyan érzésem, hogy semmire....
2021. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
95%
Azért ne keverd már a fogkrémes tubust azzal, hogy a férfi házicselédnek nézi a nőt, mert ebben nőtt fel. Ez nem csak egy csajos rigolya, hanem a másik semmibe nézése.
2021. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
70%

Már ne is haragudj kérdező, de szerintem veled legalább akkora a probléma, hogy ezt eltűröd még mindig és nem hagyod ott a francba, mint ezzel a gyökérrel, akit a párodnak tekintesz!

Arról nem is beszélve, hogy még a házasság és gyerek téma kapcsán sem merült fel benned, hogy őt nem fogod tudni megváltoztatni, ha fejre állsz sem! Ennek ellenére mégis vele vagy, sőt, hozzá akarsz menni, mi több gyereket szülni neki. Most akkor hol a probléma valójában?

Vagy elfogadod így és befogad a szád, nem sajnáltatod magad, vagy otthagyod a francba, ahogy van!

Ez ilyen egyszerű.

2021. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
86%

Anyuci, apuci elkényeztetett kis fia. Jól elbaszták a gyereknevelést és most te szopsz, ők meg örülnek, hogy már nincs otthon, nem kell utána takarítani.

Hidd el, ez csak rosszabb lesz.

Van erre egy nagyon jó mondás: "Az igérgetés változtatás nélkül manipuláció"

Igérgeti, hogy megcsinálja, de úgy sem fogja, ha meg igen az is max 2 napig tart.

Én mondanám neki, hogy ezen változtasson, vagy elmegyek. Ha nem változtat, össze kell pakolni és elmenni. Ennyire igénytelen emberrel ne legyél együtt, tiszteld magad ennyire.

2021. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
93%

#3as vagyok


Azert elegge idegorlo tud lenni,hogy konyorog a parjanak, aki felnott ember hogy rakjon mar maga utan rendet ugy, hogy ennek alapnak kene lennie.

Nem CSAK a no dolga mosno, fozni, takaritani... Sot, meg gyereket nevelni sem! Ennek egy kozos dolognak kene lennie. Ket szemely, azert alkot egy part hogy minden nehezseget, kudarcot, boldogsagot egyutt eljenek meg. Amibe beletartozik az is, hogy ketten vezetik a haztartast, ketten nevelik a gyereket, es ketten keresik a penzt.

Nem tudnek olyan kapcsolatban elni, ahol nekem nokent kell mindent elvegeznem. Szivesen megcsinalok mindent, de nem vagyok senki csicskaja. Barmennyire is szerethetem a parom, ha nem kepes azt tiszteletben tartani eros ferfi letere, hogy igenis maga utan ossze kell pakolni es igen is en is elfaradok egy munkanap utan, szeretnem hogy ha nem is kepes segiteni de legalabb tartsa meg azt a rendet ami jelen van.

Igy hat teljesen meg tudom erteni a kerdezo allaspontjat, mert hiaba szereti a parjat, ha egy ilyen alap dologban nem alkalmazkodo es egyuttmukodo.

2021. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!