Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a kapcsolatnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a kapcsolatnak, ha már úgy érzem, nem szeretem?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, és úgy érzem, már nem szeretem. Eleinte szerelmes voltam, mindig izgultam mielőtt találkoztunk, szerettem megöleni, megcsókolni. Nagyon boldog voltam, mikor elkezdtük a kapcsolatot. De úgy érzem, bennem megváltozott valami.

Az elmúlt időszakban eléggé gondterhelt voltam, és úgy érzem, nem kaptam elég érzelmi támogatást.

Másik dolog, ami pedig zavar, hogy eléggé határozatlan.Egyáltalán nem vágyom egy kapcsolatba az irányitásra. Mégis úgy érzem ez rám marad.

Még fiatalok vagyunk,(20as éveink eleje) tudom hogy későbbiekben még sokat fog változni, komolyodni, de már most erre lenne szükségem.

Mint embert szeretem,nagyon kedves, udvarias, figyelmes.

Én vagyok az első nö az életében, minden téren. Ö szerelmes most is belém, velem képzeli el az életét.

Bennem viszont bizonytalanság van. Nem tudom, akarok-e szakitani, vagy számomra ez csak egy rossz, àtmeneti időszak, de azt tudom, hogy nem akarom megbàntani. Mit tegyek ?


2021. dec. 23. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha már 1 èv után így èrzed, akkor nem kèrdès hogy mi lenne a helyes lèpès. Engedd el. Ën a helyedben szakítanék, mert senki sem èrdemli meg azt a megaláztatást, hogy olyan kapcsolatban èljen ahol nem szeretik őszintèn, tiszta szívből. Te már csak maximum megszokásból vagy vele. Semmi több.

Jobb , könnyebb 1 év után tovább lèpni, mint ha 4-5-6 évig húzod ezt a langyos semmilyen kapcsolatot, neked jobb már nem lesz, miközben ő mindent beletesz érzelmileg. Hosszabb idő után sokkal rosszabb lesz neki. Ha emberként tartod őt valamire, akkor nem maradsz mellette sem megszokásból sem szánalomból. Azzal bántod ha nem ugyanúgy érzel ahogy ő, ès mégis folytatod a kapcsolatot. Majd ha màr nagyon unod, több év után hagyod el.

2021. dec. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Borítékolom, hogy ebből hosszútávon nem lesz semmi, vagy ha mégis, tönkrevágod a srácot.

Nem az a baj, hogy a gyerek bizonytalan, hanem az, hogy te magad vagy az, és arra vágysz, hogy 20-on akárhány évesen olyan monolit egyéniség álljon melletted, aki helyetted is magabiztos.

Mindenki jobban jár, ha szakítotok. De azt azért megjegyezném, hogy az a srác, aki 20 évesen magabiztosan mozog a párkapcsolatban, vagy a nők terén, az általában a következő 20 évben végigprücsköli a körülötte egységnyi sugarú körben elhelyezkedő nők számottevő részét.

Mivel nem szereted, békében el kell válni. Ez nem lesz jobb. Aztán ha néhány magabiztos kockaáll pofára ejt, még visszamehetsz hozzá, hisz szeret. Már ha addig nem talál olyat, aki már szereti és megbecsüli a tutyimutyiságával együtt.

2021. dec. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg csak valami hiányzik, azért érzed azt, hogy nem szereted, vannak ilyen átmeneti időszakok.

Amit az előző ír, az pedig fájdalmasan igaz.

2021. dec. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 -es válaszolóval értek egyet.


Már most elmúlt minden különlegesség, és halálra van ítélve. Csak időhúzás mindkettőtök számára.

2021. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb külön !!!
2021. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!