Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet találni leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni leginkább helyes életszemléletű, normális, aranyos lányt?

Figyelt kérdés

Diszkó? Kocsma? (Eleve kizárva mindkettő.)

Internet? (Nekem nem jött be.)

Utcán leszólítás? (Lutri.)

Egyéb?


Neked hol sikerült?


2010. szept. 7. 12:24
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Annyi az igényem, hogy az átlagnál egy fokkal csinosabb legyen az illető, normális értékrendű legyen és intelligens. Én sem vagyok se hülye, se csúnya, sosem gázoltam egy lány lelkébe se, csendes és szolid vagyok.
2010. szept. 8. 14:51
 22/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, lehet, hogy nem nézel ki elég jól ahhoz, hogy az átlagnál csinosabb lányoknak tetszél, például nem vagy elég jóképű, magas stb. Ha megnézed a párokat az utcán, akkor láthatod, hogy a csinos lányok mellett többnyire jóképű, magas férfiak vannak.


Tudom, hogy nem ez a közfelfogás, de a lányoknak nagyon fontos a külső, és lehet, hogy ez alapján szelektálnak ki téged a lányok, és ezért nem jön össze neked olyan csaj, amilyet akarsz.


Javaslom, hogy kicsit add lejjebb a külsőbeli igényedet, tehát próbálkozz átlagosabb lányokkal. Gondolom neked a belső érték fontosabb. Az átlagos kinézetű lányokat is lehet szeretni, velük is lehet boldog kapcsolatot kialakítani.

2010. szept. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
iratkozz be egy angol tanfolyamra, majd ott lesznek csajok.
2010. szept. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
menj el billiárdozni, ott is vannak csajok
2010. szept. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt vagyok. :) Engem viszont senki nem szólít le, pont ezért taszítom a férfiakat, nekik a csitrik kellenek. Sajnos ez egy ilyen világ. :(


21/L

2010. szept. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

08:19-es vagyok!


Legfőbb jellemzőim:


- kedves vagyok, bolondos olykor-olykor, de általában komolyka :)


- utálom az alkoholt, a diszkót


- szeretem a sportot, az olvasást, a mozit, kirándulásokat, zenét stb stb


- hűséges vagyok abszolút (ha van párom, nem létezik más ember a világon)


- utálom, ha valaki nem őszinte


Miért nem kellek így senkinek? Állítólag (mások szerint) szép lány vagyok, csak azt szokták mondani, hogy koromhoz képest túl komoly. Változnom kellene. De miért?

Nme akarok más lenni, és nem egy diszkós fiatal férfinak akarok megfelelni. Egy kedves, hűséges, intelligens párt keresek, miért nem lehet ilyet találni??


Látod? Mi lányok sem boldogulunk mind. Ha nem vagy közönséges, stb stb esélyed nincs, ez azért lehangoló.

:D :D :D

2010. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Utolsó, milyen magas vagy és hány kiló? Lehet, hogy az alakod nem jó vagy a fejed ronda, ezért nem közelednek hozzád a pasik.
2010. szept. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Azért, jó tudni h van még olyan fiú aki nem a diszkós p*csákra bukik... :D piros pont!!!

Ja hát nem tok segíteni.... esetleg menj könyvtárba vagy kávézóba!!! L

2010. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kedves lányt szerintem bárhol találhatsz csak az a baj,hogy mindenki annyira elvan foglalva a külsővel,hogy ezt nem veszik észre.Én telt lány vagyok helyes arcal és tele kedvességgel és mosollyal,mégis az embereknek csak sexre kellenék de komoly kapcsolatra senki nem hajlandó..mert a férfiak szerint ugye jó a koffer ha lehet bele pakolni,de utazni már ciki vele...ez van:) Amúgy kérdezőnek: a sors majd melléd állít valakit nemsokára biztos:)
2010. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 David82 ***** válasza:
Sziget fesztivál, hasonló programok, ahol sok fiatal van egy helyen.
2013. máj. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!