Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet találni leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni leginkább helyes életszemléletű, normális, aranyos lányt?

Figyelt kérdés

Diszkó? Kocsma? (Eleve kizárva mindkettő.)

Internet? (Nekem nem jött be.)

Utcán leszólítás? (Lutri.)

Egyéb?


Neked hol sikerült?


2010. szept. 7. 12:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
hát nem fog becsengetni.Én tök normális lánynak tartom magam, sose csaltam meg senkit(na jó 1-szer de a fiú is és már belefáradtam a várakozásban és pont a szakítás előtt jött az új szerelem),de mindig korrekt voltam,hosszútávú kapcsolatokra törekedtem stb.És a mostani páromat szilveszteri buliban ismertem meg(disco),persze nem járok sűrűn,de azért járnék ha lenne kivel,de a párom már kibulizta magát.Járj konditerembe, vagy valami tanfolyamra,vagy marad a buli, azért nem kell elsőre itélkezned, vannak normális emberek.És hidd el sokan csak azért járnak bulizni h.végre párt találjanak.Vagy marad a net.
2010. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?Mert az unalmas pasikat nem szeretik a lányok, legyél laza,de nem túl beképzelt, beszélhettek bármiről,csak olyanról ne amit acsaj nem tart szimpinek.Ja és lehet h. egy lánynak több "udvarlója"van,de annak a 90%-a csak egy könnyű éjszakát szeretne,semmi többet, csak tudod ez így olcsóbb nekik!A nővérem is neten talált férjet(bár szerintem jobbat is találhatott volna).Na meg igaz h. a lányok választanak,mégis a fiúk csalnak többségben(tisztelet a kivételnek)
2010. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

"hát nem fog becsengetni.Én tök normális lánynak tartom magam, sose csaltam meg senkit(na jó 1-szer)"


Nekem te nem férsz bele a "normális életszemléletű" kategóriába, bocs.


"Mert az unalmas pasikat nem szeretik a lányok"


Ha az a nem unalmas, akit a diszkó, buli, tévé, tombolás érdekel, akkor unalmas vagyok. Szerintem viszont nagyon széles az érdeklődési köröm (talán ez a baj?), épphogy csak a konzumdolgok nem vonzanak.

2010. szept. 7. 13:19
 14/30 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok amúgy (volt már barátnőm, de régen, szűz sem vagyok, nem ilyesfélék a gondjaim).
2010. szept. 7. 13:20
 15/30 anonim ***** válasza:

Hát, én a múltkor láttam egy baromi jó műsort, Wonders of the Solar System volt a címe, és senkit nem érdekel rajtam kívül. Pedig annyira beszélnék róla valakivel. Csak hát mit szépítsem, kövér vagyok, romantikus szempontból nem érdeklek senkit. Átlagban meg az emberekkel nem lehet asztrofizikáról vagy csak úgy érdekes dolgokról beszélni, mert furcsa mód megsértődnek rád, ha tudsz valamit.


Az én tanácsom, hogy keress olyan lányt, aki régebben túlsúlyos volt. Általában a belsejüket szépítik a külsejük helyett.

23/L

2010. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

13:05-s vagyok,A párom a munkán kívül szinte egyáltalán nem jár sehová,néha összefut a haverjaival, néha elmegyünk sétálni, ha van pénzünk belefér 1-2 mozi és kész,nem járunk bulizni és mégis nagyon imádjuk egymást.Szeretek bulizni,de ha a párom nem megy akkor én minek menjek?Mi a baj a felfogásommal?egy 6 éves kapcsolatban csaltam elöszőr és utoljára,mert 4 évet vártam arra, h. végre az akkori párom aki fél év után megcsalt egy nyaraláson újra számba vegyen,mert még én voltam a hibás, h. beleszóltam,de szerettem és kiszolgáltam, midnen kívánságát teljesítettem,de belefáradtam,mivel nem volt hová mennie,ezért nem mertem kidobni és inkább vele maradtam,de megismertem valakit aki foglalkozott velem és tisztelt,ekkor döbbentem rá, h. nem maradhat örökre nálam.megmondtam neki a frankót és kapott 1 hónapot arra h. elköltözzön,de így is 2 hónapig tartott mire végre el tudott költözni.Mehett volna a szüleihez,de tudtam h. oda nem akart visszamenni.

Nem csoda h. szeretnék bulizni,de a párkapcsolatomat mindig előbbre tartottam magamnál,ha a párom nem jön akkor én sem megyek,mert én vele akarom jól érezni magam,nem pedig egyedül vagy a sok részeggel akik letmadnak.Igaz buliban ismertem meg,de épp nem volt senkim és szilveszterkor nem akartam egyedül a szobámban kuksolni.Nem értem ezzel mi a baj.

2010. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
13:05-s vagyok megint.:-)Ki mondta h. unalmas az aki discoba jár meg ilyenek.Unalmas az aki nem jár sehová és otthon sem csinál semmit.a párom pl.X-box-zik,de nem unalmas,mert velem is foglalkozik.és amint montam járnék discoba,de együl lányként nem fogok lemenni,mert felesleges.TV-t mi is nézünk, bár inkább netelünk.Nem értelek,mi bajod velem.Akkor milyen neked a normális lány
2010. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:

Én pl. ugyanezekkel a problémákkal közdük, igaz 17 éves lány vagyok. Nem vagyok csúnya egyáltalán, csak nem egyezik az érdeklődésem a többséggel. Nem biztos, hogy mindenhol így van, de nálunk ciki, ha nem megy valaki diszkóba pl. Én bevallom, sose voltam, helyette színházba járok inkább, illetve színházban játszom. Hasznosabb időtöltés szerintem:)

Ne keseredj el, vannak még jófej csajok, csak keresni kell:)

17/L

2010. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ne a modell alkatú cicababák után szaladgálj, mert a látszat (lehet hogy szép, de) csal... csak átvernek és továbblépnek... Hús-vér nőt keress ;) Biztosan van a környezetedben legalább egy ilyen lány..
2010. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

Lehet, hogy túl nagyok az igényeid, vagy fullra válogatós vagy:D

Próbálj többféle kinézető és stílusú csajnak esélyt adni...kb mint a ruhavásárlásnál:D

2010. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!