Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 és fél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 és fél éve vagyok együtt a párommal, aki 13 évvel idősebb tőlem. most 35 éves. Eddig mind végig színen volt az exe, mert "munka kapcsolat" volt/van köztük még most is! Ez normális?

Figyelt kérdés

Volt,h vissza is költözött hozzá az exe.Elnéztem,s íbztam benne, nagyon szerettem. Már kevésbé van színen a nő,de még nem az igazi..Csak,h már odáig jutottam,h mást szeretnék kipróbálni,azthiszem érzelmeket táplálok,1 velem egyidős 23 éves Fiú iránt.Nagyon tetszik,már többet gondolok rá,mint a jelenlegire.De a jelenlegi, már megőrít a féltékenységei miatt.Határokat szab nekem, és még közös babát is szeretne,de én nem!Mi tegyek??? :-(

Az a baj,h tartozok neki anyagilag,s folyton felhozza,nem mondja ki konkrétan,de a lényeg az,h ha nem maradok vele,azonnal kéri vissza és úgy oldom meg ahogyan akarom.Nagyon gáz már!Úgyérzem tartozom neki, de nem csak pénzel.:-( Mit tegyek?


2007. dec. 11. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad kitenni zsarolásnak, hogy ha elhagyod, akkor kéri vissza a pénzt.

A párok között nem véletlen, hogy inkább a néhány év korkülönbség a jellemző, szerintem a 13 év már túl sok. (Természetesen tisztelet a kivételnek!) Ha pedig már megőrjít az állandó féltékenység, akkor inkább hagyd a kapcsolatot. Te is megérdemled, hogy boldog légy!

A döntés a tiéd, sok sikert hozzá! :)

2007. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NAGYON SAJNÁLLAK!SZERINTEM IS SOK AZ AZ IDŐ.Az nem volt baj amikor az exe visszament hozzá?!ÁÁ férfiak ki érti meg őket...sajnos nem tudok neked okosat mondani,de sok sikert kívánok neked,és szorítok!!
2007. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már most megőrít és szabadulni akarsz tőle, mi lesz 5-10 év múlva? Ha ő akar gyereket te meg nem, akkor miért szülnél neki gyereket??? Az hogy anyagilag tartozol neki, még nem jelenti azt, hogy ő azon a pénzen a közös babát is "megvette". Egy gyerek vállalása komoly dolog. Gondolj bele, milyen lenne, ha ilyen szerelemtől mentes kapcsolatba szülnél gyereket. 5-10 év múlva otthagyod neki a gyerekedet is???? Vagy viszed magaddal és neveled egyedül???


Szerintem addig menekülj ebből a kapcsolatból amíg egyedül menekülhetsz!!

2007. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ez jó. vissza költözteti az exet, te elnézed és még neki áll feljebb?Írjatok papírt a tartozásról,havonta törleszd és lépj le.Ennél jobb megoldás szerintem nem sok van, hacsak nem akarsz egy életre boldogtalan lenni.
2007. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!