Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok ti mit csináltok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok ti mit csináltok együtt a munka után? Hogyan működik ez hogy ne múljon el ami összeköt?

Figyelt kérdés

én pl 10 órát melózom, és este9 mire hazaérek, és tök szar hogy alig vagyunk együtt, mint régen.

persze vannak szabad napjaim is.

de arra lennék kíváncsi ti mit csináltok együtt, illetve mit tesztek az ellen hogy ne legyen minden olyan megszokott?


2011. febr. 8. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár nem élünk együtt , de minden nap együtt vagyunk .

A hétköznapok nálunk (is) lényegében csak a pihenésről szól és elég egyhangúak .

Inkább csak nyáron tudunk hétköznap is kimozdulni , kutyázni pl vagy csak sétálgatni .

Hétvégére tervezünk mindig valami programot és igazából akkor éljük ki magunkat és egymást . Szóval lényegében csak a hétvége az ami feldobja az "unalmas" hétköznapokat .

2011. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem, de nem unjátok így meg a másikat majd?

nekem az a baj hogy hétvégén is melózom. heti 4 nap meló és hétközbn v hétvégén van 3 napom ami szabad, de van hogy úgy megyek hogy H,Sz,P,Szo v Vasárnap.


Szóval akkor ez másnál is így van?

2011. febr. 8. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

még "csak" bő másfél éve csináljuk , de eddig semmi gond :)

pár év múlva biztos többet tudok mondani


de haveromnak a párkapcsolatát (már kb 6 éves) most a társastánc dobta fel .

eleinte jót tudtak nevetni egymás és a saját bénázásukon , és így fél év után meg már kifejezetten élvezik és az a heti 1* vagy 2* 1,5 óra mindenki életébe belepaszírozható .

2011. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

az a bajom hogy nem sokat látom, mert én 9re hazaesek, ő meg programozó.

de ha visszamegy 8órás melóba akkor még ennyit sem fogom látni:(mert hétvégén is melózom.


várok még válaszokat!


miket csináltok együtt?:)

2011. febr. 10. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!