Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időt kért a párom, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időt kért a párom, mi a legjobb amit ilyenkor tehetek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem túl jó időszakon vagyunk túl, azt mondta időt akar, hogy magában elintézzen dolgokat. Mi sz amit ilyenkor tehetek? Ne is keressem csak majd ha ő akar?
2021. dec. 26. 10:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Tudom, nagyon nehéz ilyenkor megállni, de hagyd kicsit, hadd szálljon magába!Próbáld élvezni a pihenést, töltsd ki a napodat és ha kicsit lehiggadtatok, akkor lehet egymást keresni. Szerintem várd meg , amíg lecsengenek az Ünnepek legalább!

2021. dec. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Én nem keresném, de lehet keresnék mást, akivel eltölthetem azt a kis szabadidőmet, amim van. Aztán érdeklődve várnám, hogy méltóztatik-e még felbukkani.
2021. dec. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Adj neki időt.
2021. dec. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Miért kért időt?
2021. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

Adj neki időt, te meg keress mást addig.

Még annyit mondj még el neki, a legdrágább dolgot kéri tőled...

2021. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak zavar, hogy nem is keres. Igaz 1 napja van így. Azért kért mert sérelmek érték a múltban és nehezen tud túllépni, szerintem kissé depressziós. Sajnos én is rá tettem egy lapáttal mert azt feltételeztem, hogy olyan mint az exem aki megcsalt. Szóval nem tudom jóra fordulhat e ez, segíthet e az idő tényleg amit kért vagy hogy mit lehet vele elérni. Szívem szerint keresném, de nem merem.
2021. dec. 26. 11:24
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Hagyd.

Nem vészmadárkodni akarok, de ez a szakítás előszobája.

Akinek már idő kell menet közben, az már inkább a változást akarja átgondolni, mintsem a folytatást.

Találsz nála jobbat, akinek nem kell gondolkodnia semmin, mert tudja hogy téged akar!

2021. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell keresned, csak gyáva szakítani.
2021. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Amit nem tudtok megbeszélni/megoldani kapcsolaton belül, arra nem jelent megoldást a külön lét. Készülj fel a szakításra, csak az időt húzza.
2021. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Időt kérni megalázó. Ezzel azt bizonyítja, hogy a kapcsolatotok csak rajta múlik. Én szakítanék rögtön,
2021. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!