Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időt kért a párom, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időt kért a párom, mi a legjobb amit ilyenkor tehetek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem túl jó időszakon vagyunk túl, azt mondta időt akar, hogy magában elintézzen dolgokat. Mi sz amit ilyenkor tehetek? Ne is keressem csak majd ha ő akar?
2021. dec. 26. 10:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Én adtam már időt, mert bizonytalan volt. Az időkérés bizonytalanság. Pontosabban az az igény, hogy lehessen mással is. Ezt a lehetőséget biztosítani kell. Ha bejön, akkor jó, ha nem jön be, akkor is jó, mert nem kell tovább egy rossz kapcsolatban lenni.
2021. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha szereted, akkor várjál csöndben. Éld az életed, érezd jól magad.

Ha nem, akkor most zárd le. Aki ilyen szinten bizonytalan veled kapcsolatban, nem lesz hosszútávon veled

2021. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennek vége.

Ha külön-külön jobban menne a PÁR-kapcsolati gondok kezelése, akkor elvétve látnánk kézenfogva sétáló embereket.

2021. dec. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%
Adjal idot, de ne neki, hanem magadnak.
2022. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe és keress mást. Nem írtad, hogy te vagy a nő, vagy a férfi. Ha a nő vagy, az első mondatom hatványozottan áll! Aki ilyeneket mond a másiknak, az nem szereti és nem is rendelkezik megfelelő konfliktus kezeléssel. 17 éve élek házasságban, ahol ennyi idő alatt azért bőven történtek nehéz dolgok, de ilyet sosem mondtunk, amit a párod…
2022. jan. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Noren1989 ***** válasza:
No, azóta volt valami fejlemény?
2022. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én kicsit ellenkező véleménnyel vagyok. Szerintem az időkérés sokszor egyfajta teszt is. Egy csokor virággal azért felugranék a helyedben hozzá, csak hogy lássa, hogy vársz rá, még mindig fontos neked. De alapvetően szerintem nektek tényleg át kellene beszélnetek jó pár dolgot. Lehet, hogy a kapcsolat még menthető, de valami félrecsúszott kettőtök között.
2022. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!